PlayStation 5 vs PlayStation 5 Slim

Selam, bir PlayStation 5 almak istiyorum ve yakın zaman önce PS5 Slim'in çıktığını öğrendim. Fiyat olarak aralarında neredeyse hiç fark yok ve PS5 Slim daha yeni ve küçük bir model ancak ısınma problemleri var diyorlar bende kararsız kaldım. Sizin fikriniz nedir sizce hangi modeli tercih etmeliyim?
Slim ile arasında donanım farkı yok, Slim parasına 1TB PS5 al gitsin.

Hocam size sormak istedim bazı haberler ve reddittde gelecekte PS oyunlarının hepsi buna exclusive dahil çıktığı gibi Xbox gibi PC içinde geleceğini okudum. Zaten 1-5 sene arasında geliyor. Böyle olursa PS6 satamaz diye düşünüyorum şu an bile PS5 50 milyon satmış sizce böyle bir şey yaşanır mı? Sony'in PC için PS Store yaptığı iddiaları da var Steam vergi kesiyormuş.

Hocam PS exclusivelerinin çıktığı gibi PC'ye gelme imkanı, son 10 yıl içinde yok. İnsomniac'ın sızıntıları bunu kanıtlar nitelikte.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoda sonlara doğru gözüküyordu.

Hocam PS exclusivelerinin çıktığı gibi PC'ye gelme imkanı, son 10 yıl içinde yok. İnsomniac'ın sızıntıları bunu kanıtlar nitelikte.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoda sonlara doğru gözüküyordu.
X-Men PS and PC yazıyordu herhalde sonradan çıkacak. Bende sanmıyorum Ps6 zamanıda olmaz gibi konsolun satması için özel olması gerek

Geri
Yukarı