PlayStation 5 vs Slim

e44mre

Hectopat
Selam arkadaşlar, bildiginiz gibi PS5 Slim piyasaya girdi bende kendime bir cihaz almak istiyorum. Yer boyut vb olarak bir sıkıntım yok cihazları Almanya'dan alacağım. Fat kasa 400 euro, Slim 450 euro, hangisi daha uzun omurlu ve sağlıklı olur benim için? İlk defa PlayStation kullanacağım, Xbox'tan geciyorum.

Fat kasayı 1216A/1216B alacaksanız slime gerek yok. Kutudan stand bile çıkmıyor üstüne gereksiz daha pahalı.

Ben olsam almışken Slim alırım 50 euro çok para değil böyle bir cihaz için. Hem daha sorunsuz hem daha hoş duruyor, daha az yer kaplıyor.

50 euro bir tane oyun parası Avrupa'daki insanlar için. Yani Slim alın derim.

Selam arkadaşlar, bildiginiz gibi PS5 Slim piyasaya girdi bende kendime bir cihaz almak istiyorum. Yer boyut vb olarak bir sıkıntım yok cihazları Almanya'dan alacağım. Fat kasa 400 euro, Slim 450 euro, hangisi daha uzun omurlu ve sağlıklı olur benim için? İlk defa PlayStation kullanacağım, Xbox'tan geciyorum.
Hocam bu biraz göreceli. Slimin fanları yine çok fazla çalışıyor. Fat kasa ps5 i taşımak imkansız gibi birşey ama cihazın sesi 0. Bende 1208 var ve gayet iyi. Slim almanın o kadar da bir mantığı yok. Ama yine de sizin tercihiniz ama sesin fat kasadan daha fazla olacağını bilin. Bir de termal macuna geri dönüldü diye biliyorum sıvı metalden bu kötü birşey bunu da bilin.

Geri
Yukarı