PlayStation 5 vs Xbox Series S

PS5 almak elindeyken Series S almak saçmalık. Özel oyun oynamasa bile PS5 almalı. Oyun fiyatları arasında dağ kadar fark yok. Game Pass dersende konsol alan kişi oyun fiyatlarına katlanmalı.

Oyun fiyatları arasında dağ kadar fark var diyorsan zaten Xbox bin kat daha mantıklı. 🤣😂

Oyun fiyatları arasında dağ kadar fark var diyorsan zaten Xbox bin kat daha mantıklı. 🤣😂
Aralarında kaç tl fark var? Söyleyebilir misin? Gamepass konusunda daha iyi ona lafım yok. Zaten biz burada series s mi ps5 mi onu tartışıyoruz. Her türlü ps5.

1080p çalıştırmıyor demedim ayrıca, PS5 büyük ekran TV de kullanılacak konsol... Küçük ekran varsa özel oyun oynamayacaksa series, büyük TV varsa ve özel oyun oynayacaksa PS5. Bu kadar basit...
Bak güzel kardeşim az önceki yorumdan dolayı sana cevap yazma işine bile girişmeyecektim ama belli ki piyasa hakkında hiçbir şey bilmeden konuşuyorsun o yüzden yorumumu dikkatlice oku. PS5 alacak kadar paran olsa Series S yani çok daha güçsüz bir konsol almayı düşünür müydün? Hayır düşünmezdin. 1080P kalitede de cayır cayır oynarsın hatta PS5 oyunları down scale(4k görüntüyü 1080p televizyonda oynatmak) edeceği için çok daha iyi bir görüntü kalitesine sahip olurdun. Ayrıca konu sahibi PS5 exclusive oyunlar oynamak istediğini belirtiyor. Hatta diğer belirttiği oyunların hepsi PS Plus'ta bulunuyor. Bu da Xbox Series S almayı tamamen saçmalık haline getiriyor. Forumda toplandık sana laf anlatmaya çalışıyoruz yarım saattir. Yorumunun saçma olduğunu kabullen artık gittikçe daha da rezil ediyorsun kendini.

Aralarında kaç TL fark var? Söyleyebilir misin? Game Pass konusunda daha iyi ona lafım yok. Zaten biz burada Series S mi PS5 mi onu tartışıyoruz. Her türlü PS5.

Xbox'ta bir oyun fiyatları daha geç güncelleniyor ve birçok oyun hâlâ daha ucuz. Mesela RDR2 gibi.

Bak güzel kardeşim az önceki yorumdan dolayı sana cevap yazma işine bile girişmeyecektim ama belli ki piyasa hakkında hiçbir şey bilmeden konuşuyorsun o yüzden yorumumu dikkatlice oku. PS5 alacak kadar paran olsa Series S yani çok daha güçsüz bir konsol almayı düşünür müydün? Hayır düşünmezdin. 1080p kalitede de cayır cayır oynarsın hatta PS5 oyunları down scale(4K görüntüyü 1080p televizyonda oynatmak) edeceği için çok daha iyi bir görüntü kalitesine sahip olurdun. Ayrıca konu sahibi PS5 exclusive oyunlar oynamak istediğini belirtiyor. Hatta diğer belirttiği oyunların hepsi PS Plus'ta bulunuyor. Bu da Xbox Series S almayı tamamen saçmalık haline getiriyor. Forumda toplandık sana laf anlatmaya çalışıyoruz yarım saattir. Yorumunun saçma olduğunu kabullen artık gittikçe daha da rezil ediyorsun kendini.

İyi bir PC varsa dedim zaten... Nerenle okuyorsun acaba. Spider-Man, Last of Us, God of War PC de olan özel oyunlar ve PC'ye gelmeye devam edecek. Aynı keza PS oyunları PC'ye cikiyorken PS almak saçmalık...

Aralarında kaç tl fark var? Söyleyebilir misin? Gamepass konusunda daha iyi ona lafım yok. Zaten biz burada series s mi ps5 mi onu tartışıyoruz. Her türlü ps5.
Mağaza fiyatı olarak Xbox ezici güç. Güncel oyunlar hakkında bir şey diyemem ama birçok oyuna Steam, Epic ve PS mağazalarında zam gelirken Xbox sabit tuttu.

Xbox'ta bir oyun fiyatları daha geç güncelleniyor ve birçok oyun hâlâ daha ucuz. Mesela RDR2 gibi.

İyi bir PC varsa dedim zaten... Nerenle okuyorsun acaba. Spider-Man, Last of Us, God of War PC de olan özel oyunlar ve PC'ye gelmeye devam edecek. Aynı keza PS oyunları PC'ye cikiyorken PS almak saçmalık...
Kardeşim PS5 alma imkanı var değil mi? Series s almamalı imkanı varsa. İlla ki Xbox istiyorsa bu fiyatlara Series X var.

Hayır ps5 almak saçmalık değil. Emin ol ps5 daha optimizasyonlu olacaktır pc çıkmış versiyonuna göre.

Mesela Japon firması olan FromSoftware ve Bandai Namco'nun oyunları PS de daha pahalı, Xbox'ta daha ucuz arada 500 lira fark var.

Kardeşim PS5 alma imkanı var değil mi? Series S almamalı imkanı varsa. İllaki Xbox istiyorsa bu fiyatlara Series X var.

Hayır PS5 almak saçmalık değil. Emin ol PS5 daha optimizasyonlu olacaktır PC çıkmış versiyonuna göre.

O sizin düşünceniz... Bence saçmalık. Ben kendisine PS5 almamalı da demiyorum zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı