PlayStation 5 vs Xbox Series X

THOR7

Centipat
Daha fazla  
PlayStation5 ya da Xbox Series X almayı düşünüyorum. PlayStation'nın çoğu oyununu oynamadım. God of War'ı biraz oynadım. Xbox'ın Game Pass'i var biliyorum ama PS Plus extra geliyor. Sizce hangisini alayım?

Yeni PS Plus gelmeden önce bu soruya Xbox cevabını veriyordum. Hatta PS4'ümü satıp yerine Series S aldım ama aldıktan 1 ay sonra yeni PS Plus duyurulunca çok pişman olmuştum. Exclusivelerin de çoğunu oynamadım diyorsanız PS5 sizin için PS Plus ile birlikte bir cennet olur. Xbox'ın oyunlarından 10 kat iyidir. Bu arada Xbox'ın da çok güzel oyunları var Ori, Gears, Forza gibi ama PS bambaşka bir seviye bence. Kesinlikle PS5.

Açıkçası bende zamanında ikisi arasında kalıp, alamamıştım. Şuan böyle bir düşüncem olsa gamepass benzeri bir sistemin PS geleceğini duyduğumda düşünmeden Ps5 derim çünkü arada fps olarakta fark olduğunu gördüm bende PS5 tarafındayım. Anladığım kadarıyla da sizin böyle bir bütçeniz ve planınız var o yüzden PS5 tabii ki.

Hocam Xboxın son sunumundan sonra Xbox'ın şu anda çok büyük proje yapmayacağı anlaşılıyor.

Ps iyi ve büyük çaplı oyunlar çıkarıyor yılda1 2 tane ve ciddi miktarda para istiyor(2.el ucuza geliyor ama).Xbox ise çok sayıda ama küçük çaplı oyunlar çıkarıyor gibi şu anlık .

Ps5in ps4 den kalan oyun kütüphaneside çok zengin.

Geri
Yukarı