PlayStation 5'te internet çok yavaş

yaagzrmkc

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Öncelikle iyi akşamlar,

Önceden bir konu açmıştım, konsolum inteneti ya görmüyordu ya da çok yavaş bağlanıyordu. Dün garantiden geldi ve hala iğrenç bir internet performansı var.

PC üzerinden 110GB bir oyunu 20-25 dakikada indirirken konsol 55GB'lik oyuna 75 dakika diyor. 2-3 hafta önce sıfır sıkıntı kullanıyordum. Konsol 5 GHz interneti de görmüyor, çözüm nedir? Teşekkürler.

Wi-Fi kartta sıkıntı var bende de aynı sıkıntı var oyun dahi indiremiyorum sadece oynama indirme olursa internet hemen gider Sony ile konuş ne diyecek.

Garantiden yeni geldi hocam, sıkıntı göremedik diyorlar. PC'deki performansi almak icin kablolu+kablosuz bagladim dun yine tam performans vermedi. Bugün okuldan sonra arayayim distribütör firmayı.

Bir de dün uzun uğraşlar sonucu 5G interneti gördü.

Garantiden yeni geldi hocam, sıkıntı göremedik diyorlar. PC'deki performansi almak icin kablolu+kablosuz bagladim dun yine tam performans vermedi. Bugün okuldan sonra arayayim distribütör firmayı.

Bir de dün uzun uğraşlar sonucu 5G interneti gördü.
İnternet hız testini kendi uygulamasından yapınca bende de düşük çıkıyor. Normalde 1000 hızında internetim. Ayarlardan internet bağlantısını test et diyorum 400-500 veriyor. Fakat tarayıcıya girip hız testi yaptığımda interneti o zaman olması gerektiği gibi görüyorum. Bu arada kalın kasam vardı aynıydı şimdi slime geçtim yine aynı.

İnternet hız testini kendi uygulamasından yapınca bende de düşük çıkıyor. Normalde 1000 hızında internetim. Ayarlardan internet bağlantısını test et diyorum 400-500 veriyor. Fakat tarayıcıya girip hız testi yaptığımda interneti o zaman olması gerektiği gibi görüyorum. Bu arada kalın kasam vardı aynıydı şimdi slime geçtim yine aynı.
Hocam sorun hiz testi degil bence, yavas indiriyor. Bugun direkt Sony ile iletisime geçeceğim.

Cevap gelirse lütfen haber edin. Ben Wi-Fi'den güzel sonuç alamadığımdan Ethernet ile bağlantı kuruyorum. Allah'tan PS5 ile modem arasında 10Cm'lik mesafe bulunuyor problem değil benim için.
Hocam benim de konsol ile arasında 5-10cm bir şey var fakat indirme hızı çok kötü. Şu an konsol oyun indirmeme vs hiçbir şekilde izin vermiyor. Mail atıp iade-değişim isteyeceğim. Az kaldı yerden yere vuracağım konsolu.

Hocam benim de konsol ile arasında 5-10cm bir şey var fakat indirme hızı çok kötü. Şu an konsol oyun indirmeme vs hiçbir şekilde izin vermiyor. Mail atıp iade-değişim isteyeceğim. Az kaldı yerden yere vuracağım konsolu.

Aman hocam sakin olun. Sorun çözülürse buraya paylaşım yaparsanız çok sevinirim. İyi Sosyaller iyi günler dilerim.

Bende normal çalışıyor hızım 55mbps konsolda 53mbps falan çıkıyor wifi biraz uzak eğer ilk seri PS5 ise ( veya slim) sıkıntılar olabiliyor. Güncelleme bekleyin.
The Finals oyununu deniyorsanız bendede aynı oyun store’da çöktü yoğunluktan

Geri
Yukarı