PlayStation 5'te internet çok yavaş

Bende normal çalışıyor hızım 55Mbps konsolda 53Mbps falan çıkıyor Wi-Fi biraz uzak eğer ilk seri PS5 ise ( veya Slim) sıkıntılar olabiliyor. Güncelleme bekleyin.

The Finals oyununu deniyorsanız bende de aynı oyun Store'da çöktü yoğunluktan

Yok hocam ilk seriden kaynaklı değil maksimum verdiği 500 bende hızım 100 iken 100 veriyordu, 200 yaptım 200 verdi ama PS hız bağlantısını test etme kısmında 500 üstüne hiç çıkmıyor. O tuhaf gelmişti bana. Çünkü son seri PS5 Kali kasada da aynısı oldu yeni SLI'mde de aynısı oldu. Browser üzerinden hız testi yaptığımda ise PS5 üzerinden tam hızı alıyorum mesela tuhaf cidden.

Storeda sıkıntı varmış

Dosya Ekleri

• IMG_1379.png
    IMG_1379.png
    120,4 KB · Görüntüleme: 141
Bende normal çalışıyor hızım 55mbps konsolda 53mbps falan çıkıyor wifi biraz uzak eğer ilk seri PS5 ise ( veya slim) sıkıntılar olabiliyor. Güncelleme bekleyin.

The Finals oyununu deniyorsanız bendede aynı oyun store’da çöktü yoğunluktan
Modem konsolun dibinde, slim değil fat kasa kullanıyorum. Gördükçe parçalayasım geliyor o yüzden son sürüm kontrolü vs yapmak istemiyorum, Cyberpunk yüklemeye çalışıyorum.

Aman hocam sakin olun. Sorun çözülürse buraya paylaşım yaparsanız çok sevinirim. İyi Sosyaller iyi günler dilerim.
Hocam mail attım, şikayet vara yazdım. [email protected] üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Storeda sıkıntı varmış
Nereden bakıyoruz buna?

Modem konsolun dibinde, slim değil fat kasa kullanıyorum. Gördükçe parçalayasım geliyor o yüzden son sürüm kontrolü vs yapmak istemiyorum, Cyberpunk yüklemeye çalışıyorum.

Hocam mail attım, şikayet vara yazdım. [email protected] üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Nereden bakıyoruz buna?
ps ana sayfasıydı ancak şuan düzeldi

Geri
Yukarı