PlayStation dijital sürüm kötü mü?

Bulut Eker

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben dün PlayStation 5 dijital sürüm aldım. Açıkçası alırken o heyecanla pek sorup soruşturmadım. Bugün internetten baktığımda PlayStation 5 dijital sürüm pişmanlıktır adında videolar gördüm. Açıkçası içim pek rahat etmedi. PS 5 dijital sürüm kötü mü? Veya disk versiyonuyla bir performans farkı olur mu? Gönül rahatlığı ile oynamak için cevap almak istiyorum.

Niye kötü olsun hocam, PlayStation Game Pass'a rakip bir sistem çıkarıyordu fiyatıda uygun, bence fazla sıkıntı olmaz.

Oyun fiyatları pahalı olduğu içindir sonuçta ikisi de aynı konsol eğer diskli sürümü alsaydınız 2. el oyun satın alma veya oyun takası şansınız olacaktı. Zaten PS için Game Pass benzeri sistem gelecek.

Çok kötü neye göre demişler, merak ettim. Oyunlar zaten dijitale doğru kaydı. Dijital için ayrı bir APU kullanıldığını duymadım. Hayırlı olsun hocam.

Bir yıldır kullanıyorum sorunsuz. Dert etmeyin. Diskli sürüm ile Performans ya da donanım farkı yok.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    112,7 KB · Görüntüleme: 31
Arkadaşlar merhaba, ben dün PlayStation 5 dijital sürüm aldım. Açıkçası alırken o heyecanla pek sorup soruşturmadım. Bugün internetten baktığımda PlayStation 5 dijital sürüm pişmanlıktır adında videolar gördüm. Açıkçası içim pek rahat etmedi. PS 5 dijital sürüm kötü mü? Veya disk versiyonuyla bir performans farkı olur mu? Gönül rahatlığı ile oynamak için cevap almak istiyorum.
Hayır dijital daha mantıklı hatta. Oyun kiralama gibi yöntemler var. Kutulu oyunlar çok pahalı ve elden çıkarmak istediğinizde zorlanıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı