PlayStation kırdırmak mantıklı mı?

Online oynamam zaten diyorsan direkt kırdır. Düşünme bile.
Online oynamak için plus gerekiyor.Ailem almama izin vermiyor.Kırdırıcam ama beklemek zorundayım benim sürümümün kırılması için.
Ekonomik durumumuz iyi ama ailem oyunlara vermek istemiyor :(.

Ya bi yandan korsana hayır diyesim geliyo ama bi diğer yandan da fazla pahalı geliyo bazıları. Nedir yani cebime uymayanlar için ben fakir miyim? Yoksa onlar mı gereksiz pahalı?

Adam size etik olur mu dememiş. Ne kadar mantıklı demiş. Adam korsan yapıp da bir hata almamış. Hemen korsana hayır diyorsunuz. İlk önce konuyu anlayın da mesaj yazın.

Forum olarak korsana destek vermiyoruz. Benim düşünceme gelirse hata olur. Bir gün bir Youtube videosu görürsün. İnsanlar onlineda eğleniyor falan. O zaman "Aman Allahım naptım ben?" dersin. PS4'ün bir anlamı kalmaz.
Online oyun istiyorsanız PC tarafında yeterince oyun var zaten, tamam anlıyorum emek hırsızlığına karşıyız ama bir oyuna 700 TL vermek hiç mi canınızı acıtmıyor burada kişiyide düşünmek gerekir öğrenci adamın bir oyuna 700 TL verebilir mi sizce?

PC tarafında gamepass,steam indirimleri epic games ücretsiz oyunları ile kurtarabilirsin
ama PS tarafında korsanı desteklememek içten değil.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı