PlayStation Netwok hesabım çalındı

SaimOsman

Femtopat
Daha fazla  
Bugün (16.04.2024-saat 16.30 ila 17.30 arasında) bankama gelen harcama bildirimi ile farkına vardım yaklaşık olarak 5.000 TL'lik harcama yapıldı.
(God of War: Ragnarök (oyun)
Alt toplam:
1.239, 38 TL.
Vergi: 206,56 TL)

(EA Sports FC™ 24 standart sürüm PS4 ve PS5 (oyun)
Alt toplam:
1.425, 00 TL.
Vergi: 237,50 TL)

(Mortal Kombat™ 1 (oyun)
Alt toplam:
1.879, 00 TL.
Vergi: 313,17 TL)

İsminde 3 adet oyun alındı. PS Plus kullanıcısıyım, her yıl bir servet ödüyorum her yere yazdım ancak geri dönüş yapılmadı. sizce böyle bir hizmet kabul edilebilir mi? 5.000 TL büyük bir mebla ve hesabımda yaklaşık olarak 20.000 TL'lik harcamam bulunuyor ve bunun karşılığı bu sürekli PS app'ten bildirim geliyor hesap çevrimiçi diye bir bilgisi veya yetkisi olan varsa yardım etsin, çok saçma bir durumun içindeyim. Ve evet sorarsanız e-postamı veya şifremi hiçbir yerde kullanmadım giriş yapmadım ya da girmedim. Yardım edin (Hesap bir PS 5 üzerinde Londra'da kullanılıyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
Direkt Sony müşteri hizmetlerini aramayı deneyebilirsiniz.

Bugün (16.04.2024-saat 16.30 ila 17.30 arasında) bankama gelen harcama bildirimi ile farkına vardım yaklaşık olarak 5.000 TL'lik harcama yapıldı.
(God of War: Ragnarök (oyun)
Alt toplam:
1.239, 38 TL.
Vergi: 206,56 TL)

(EA Sports fc™ 24 standart sürüm PS4 ve PS5 (oyun)
Alt toplam:
1.425, 00 TL.
Vergi: 237,50 TL)

(Mortal kombat™ 1 (oyun)
Alt toplam:
1.879, 00 TL.
Vergi: 313,17 TL)

İsminde 3 adet oyun alındı. PS Plus kullanıcısıyım, her yıl bir servet ödüyorum her yere yazdım ancak geri dönüş yapılmadı. Sizce böyle bir hizmet kabul edilebilir mi? 5.000 TL büyük bir meblağ ve hesabımda yaklaşık olarak 20.000 TL'lik harcamam bulunuyor ve bunun karşılığı bu sürekli PS App'ten bildirim geliyor hesap çevrimiçi diye bir bilgisi veya yetkisi olan varsa yardım etsin, çok saçma bir durumun içindeyim. Ve evet sorarsanız e-postamı veya şifremi hiçbir yerde kullanmadım giriş yapmadım ya da girmedim. Yardım edin (hesap bir PS 5 üzerinde Londra'da kullanılıyor)

Önce Gmail'in şifresini sonra da PlayStation hesabınızın şifresini derhal değiştirin daha sonra vakit kaybetmeden Sony müşteri hizmetlerini arayın ve durumu anlatın onlar yardımcı olup sizin isteğiniz olmadan alınan oyunları iade işlemine sokacaktır (iade işlemi yüksek ihtimalle kabul edilir) dediklerimi tek tek uygulayabilirsiniz.

Türkiye'den çekildikleri için numara kapalı maalesef.

Önce Gmail'in şifresini sonra da PlayStation hesabınızın şifresini derhal değiştirin daha sonra vakit kaybetmeden Sony müşteri hizmetlerini arayın ve durumu anlatın onlar yardımcı olup sizin isteğiniz olmadan alınan oyunları iade işlemine sokacaktır (iade işlemi yüksek ihtimalle kabul edilir) dediklerimi tek tek uygulayabilirsiniz.

E-postam değiştirilmiş sorun orada - Türkiye'den çekildikleri için numara kapalı maalesef.

Dostum şifreyi değiştirdin inşallah yazmamışsın değiştirip degistirmedigini.

E-postam değiştirilmiş sorun orada :(

Normal bir şekilde hesabınıza kayıtlı e-posta da sıkıntı var mı?

Var maalesef.

Başka yardımı dokuna bilecek varsa sevinirim Sony'e ulaştım ancak PS 4'üm eski olduğu için alt kapağı değiştirildi benden seri numarası istiyorlar ancak seri numarası alt kapakta yer alıyor :(

E-postam değiştirilmiş sorun orada - Türkiye'den çekildikleri için numara kapalı maalesef.

E-postam değiştirilmiş sorun orada :(

Var maalesef.

Başka yardımı dokuna bilecek varsa sevinirim Sony'e ulaştım ancak PS 4'üm eski olduğu için alt kapağı değiştirildi benden seri numarası istiyorlar ancak seri numarası alt kapakta yer alıyor :(

Numara çalmıyor mu yoksa müşteri hizmetlerine bağlanılmıyor mu? Bir denedim aramayı da hat düştü ama mesai saatleri geçtiği için müşteri hizmetlerine erişemedim.

Geri
Yukarı