PlayStation One sürüm önerisi

• Konuyu başlatan AIroe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 316

AIroe

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen RX 580 - 8 gb
MSI Z390 A PRO
İntel i7 9. Nesil
16 GB Ram
1.5 TB HDD
500 GB SSD
Meslek
Öğrenci
Daha çok koleksiyon yapmak için PS One almak istiyorum ama hangi versiyonuna bakacağıma karar veremedim. Original, fat, Slim ve classic modelleri var bildiğim üzere. Classic modeli CD okumuyor onu almam zaten. Orijinal, fat veya Slim arasında kararsızım, sarı sitede falan bir sürü ilan var ama nasıl seçim yapmalıyım bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bu 1. ilan, yanında oyun vs de veriyor adaptörü de var ve kutusu da güzel, kitapçıklar falan duruyor. Alttaki ilana göre ben bunu tercih ediyorum sizce?

1677709694563.png

Bu da 2. ilan, bunda da oyunlar var ama orijinal değiller, kutusu da çok hoşuma gitmedi, sizin de fikrinizi merak ettim, sizce hangisi?

1677709765979.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanki ilk resimdeki daha iyi gibi duruyor. Alternatif olarak bunun yeni versiyonu da var. İçinde de 20 adet oyunu var.

Sanki ilk resimdeki daha iyi gibi duruyor. Alternatif olarak bunun yeni versiyonu da var. İçinde de 20 adet oyunu var.

Yukarıda bundan bahsediyordum hocam, Google üzerinden baktığım bilgiye göre bu konsol CD okumuyor, ben PS One için CD koleksiyonu yapmak istiyorum ama çalışmadıktan sonra bir anlamı kalmıyor :D, yine de sağ olun tavsiyeniz için.

Yukarıda bundan bahsediyordum hocam, Google üzerinden baktığım bilgiye göre bu konsol CD okumuyor, ben PS One için CD koleksiyonu yapmak istiyorum ama çalışmadıktan sonra bir anlamı kalmıyor :D, yine de sağ olun tavsiyeniz için.
Ben, konsolcuya sorduğumda okur demişti. Demek ki yanlış bilgi sahibi. O zaman ilk ilan sahibiyle görüşün derim.

Ben, konsolcuya sorduğumda okur demişti. Demek ki yanlış bilgi sahibi. O zaman ilk ilan sahibiyle görüşün derim.

Ben de internetin yalancısıyım hocam ama ben de 1. ilanı düşünüyorum, tekrar sağ olun tavsiyeleriniz için.

Yeni çıkan PS Classic'ler CD okumazlar, boyutu gerçek PS One'lara göre de fazlasıyla küçüktür. CD okuyucuya sahip değiller. İçinde 20 adet klasikleşmiş oyun vardır, siz eğer isterseniz farklı yollarla cihaza flash bellek veya harici hard disk bağlayarak istediğiniz PS oyununu, SNES-NES-Sega gibi emülatörleri kurup oynayabilirsiniz. İlk ilana yönelmeniz sizin için doğru tercih olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı