PlayStation oyun fiyatlarinın abartılması

Bu dediğiniz şeylerin çoğu küçük şehirlerde ve çocuklar-gençler tarafından çok yapılamayacak şeyler. Yine de beğendim. Ancak yine de Xbox Series S ve X'in Gamepass sistemi daha iyi.

Arkadaşım bilgisayar toplayacaktı ekran kartı fiyatları yüzünden vazgeçti konsol alacak bana da daha mantıklı geliyor bilgisayara göre.

Moderatör doğru yapmış yazınızda oyun fiyatı hakkında kelime bile geçmiyor sadece nasıl daha fazla oyun oynayabiliriz diye yazmışsınız. Az önceki arkadaş 2 oyuna 900 TL vermeyi gayet normal gördü.

2 oyuna 900 verip onları insanlarla takaslayarak bir sürü kaliteli oyun oynamayı gayet normal gördüm.

Hilecilerle baş etmenize gerek de kalmayacak.

Neden Xbox ile karsilastirma geregi duydunuz ki? PS Now gelene kadar Gamepass ile karsilastirilmayacagini herkes biliyor.
Başka konsol mu var hocam PS ile Xbox dışında? 700 TL bir oyun o kadar etmez. Oyunlar değerlidir tabii ki de. 700 TL yani herhalde oyunun içinde olursan anca değer. PS'te gamepass gibi bir şey olsa o fiyatlar o kadar çok dikkat çekmezdi.

İşte hocam PS fanları normal diyorlar fiyatlara sonra da Sony Tr düşürmüyor acaba neden düşürmüyor? Hem işlerine gelmiyor hem de çok pahalı ya uzatmaya gerek yok.
Evet, bence de muadiller tercih edilmeli. Xbox veya PC bu devirde daha mantıklı. Otuzda biri fiyatına aldığım bağımsız oyunların zevkini buradaki oyunların hiçbirinde bulamam.

Evet oyunlar bu yöntemlerle daha ucuza getirilebilir ama bu pahalı olduğu gerçeğini değiştirmez. Her insan bu yöntemlerle uğraşmak istemeyebilir veya vakti olmayabilir. Bu arada elinize sağlık, faydalı bir yazı ama yine de oyun fiyatları Game Pass ve PC de çok daha uygun uğraş istemeyenler için.

Bildiğim kadarıyla öyle bir şey planlanıyor hatta PS Plus da oyunlar var diye biliyorum yanlış olmasın.

2 oyuna 900 verip onları insanlarla takaslayarak bir sürü kaliteli oyun oynamayı gayet normal gördüm.

2 oyuna 900 TL vermeyi normal görmek şaka herhalde zamanında çok ucuza PS4 aldım ve 4 yeni oyun alsam PS4 parası çıkıyor bunu meşrulaştırmak yerine neden toplamda 150 dolar eden oyunları 900 TL'ye aldığımızı düşünür müsün? Yaşadığım yer küçük ve PS4 oyunu satan yer bir elin parmağını geçmez.

Hocam cahilliğime verin, bu kardeşlik sistemi PS tarafından sunulan bir şey mi yoksa bir açık falan mıdır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…