PlayStation oyun fiyatlarinın abartılması

Başka konsol mu var hocam PS ile Xbox dışında? 700 TL bir oyun o kadar etmez. Oyunlar değerlidir tabii ki de. 700 TL yani herhalde oyunun içinde olursan anca değer. PS'te gamepass gibi bir şey olsa o fiyatlar o kadar çok dikkat çekmezdi.
Hocam Gamepass'te olmayan oyunlarin fiyatlari hakkinda da yorum yapar misiniz?

;;.PNG

rdr2.PNG

Hocam cahilliğime verin, bu kardeşlik sistemi PS tarafından sunulan bir şey mi yoksa bir açık falan mıdır?
PS tarafindan sunulan bir sey hocam. Legal yani.

Takas yöntemi güzel ama aynı oyunu oynamak için tekrar satın almanız lazım. Güvenilir ve takas edecek birini bulmakla uğraşmak lazım. Kutulu oyunu satmak zorunda değilsiniz bu işlemi dijital oyun ile yapabilirsiniz. Aldığım oyunları farklı hesaplara alıp satmayı veya kardeşlil yapmayı daha uygun görüyorum.
@Darqx
Xbox ve PS için var ve yasal bir yöntem.

Hocam Gamepass'te olmayan oyunlarin fiyatlari hakkinda da yorum yapar misiniz?

Eki Görüntüle 923668
Eki Görüntüle 923669

PS tarafindan sunulan bir sey hocam. Legal yani.
RDR2'yi 2 ay önce 120'ye aldım. Valhalla'yı da 2 ay önce 95'e aldım indirimleri takip etmek yeterli oluyor. Fakat dediğim gibi Xbox'ta Gamepass var ve o yüzden de oyunların fiyatları dikkat çekmiyor. Sony de yapsaydı öyle bir sistem PS'teki oyunların fiyatları da bu kadar çok dikkat çekmezdi. Hem konsol 9 Bin-10 Bin arası hem de oyunlar 1000 TL'ye yakın.

RDR2'yi 2 ay önce 120'ye aldım. Valhalla'yı da 2 ay önce 95'e aldım indirimleri takip etmek yeterli oluyor. Fakat dediğim gibi Xbox'ta Game Pass var ve o yüzden de oyunların fiyatları dikkat çekmiyor. Sony de yapsaydı öyle bir sistem PS'teki oyunların fiyatları da bu kadar çok dikkat çekmezdi. Hem konsol 9 BIN-10 bin arası hem de oyunlar 1000 TL'ye yakın.

Hocam lütfen söyleyin nereden 95 TL'ye aldınız?

Geri
Yukarı