PlayStation oyun fiyatlarinın abartılması

PS'de sayısız PC oyununu oynayamazsın derim ben de. Ayrıca ben PS kullananlara hakaret etmedim. Neyi savunuyorsunuz ki? PS'yi sevmiyorsam bunun sebebi oyun fiyatları yüzünden. Boş konuşuyorsunuz.
Mesela hocam PS'a çıkmayıp PC'ye çıkmış başarılı oyunları yazar mısınız?

Bu klavyeyle yazdığım konu bile moderatör onayından geçmiş. Sen ise "sayısız yazım yanlışı" diyorsun yani.
Yahu ne yapayım, ceza yemek istemediğimden dolayı alıntılamak istemedim altı üstü. Neden gereksiz uzatıyorsun? Bilmiyorum İngilizce klavye olayını. Ayrıca bildiğim kadarıyla yazım yanlışı olan konular silinmiyor ki, moderatör yanlışları düzeltip 1 saat ban atıyor.

Konu PS vs PC vs Xbox'a dondu. Ben amaci ozel oyun olan birinin PS5 alacagini dusunerek ucuza oyun oynamayla ilgili bir yazi yazdim. Bu yollari uygulama imkani olan biri icin bir senaryo uzerinden ornekler de verdim. Hangi oyun aracini alip almamak parayi veren kisiye kalmis. Soyleyeceklerim bu kadar. Keske savundugunuz sey ugruna konu disina cikmasaniz da guzel bir tartisma ortami olsa.

Yahu ne yapayım, ceza yemek istemediğimden dolayı alıntılamak istemedim altı üstü. Neden gereksiz uzatıyorsun? Bilmiyorum İngilizce klavye olayını. Ayrıca bildiğim kadarıyla yazım yanlışı olan konular silinmiyor ki, moderatör yanlışları düzeltip 1 saat ban atıyor.
Gereksiz uzatmadim. Sadece bu olayin ceza sebebi olmadigini belirtmek istedim.

Gereksiz uzatmadim. Sadece bu olayin ceza sebebi olmadigini belirtmek istedim.

Doğrudur, destek vardır. Mesajınızı alıntılamamda sorun yoksa alıntılayayım.

Bu arada yazdığınız yazıyı kötülemedim zaten. PS alanlara hakaret de etmedim. Oyun fiyatlarından dolayı PS'yi tercih etmeyeceğimi yazdım altı üstü. Linç eden taraf sizsiniz, ben değilim.

Hocam cahilliğime verin, bu kardeşlik sistemi PS tarafından sunulan bir şey mi yoksa bir açık falan mıdır?

PS tarafından sunuluyor diye biliyorum eskiden 4 kişiye kadar şimdi 2 kişiye kadar kullanıyor.

Bağımsız bir sürü oyun var Steam'de. Orhun Kayaalp kanalını takip edersen Youtube üzerinden, oynayamayacağın kadar çok sayıda başarılı bağımsız oyun görürsün.
Ben başarılı oyun diyorum sen bana bağımsız diyorsun yahu neyse kazanan belli iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı