Çözüldü PS Plus süresi uzatılmıyor

• Konuyu başlatan sirx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 792
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sirx

Picopat
Son açıklanan PS Plus zamlarından sonra ps plus süresini uzatmak istedim ancak her seferinde böyle bir hata ile karşılaşıyorum.

Dosya Ekleri

• 4FF12B63-7C96-49A7-BDCB-8CBA6A27A35C.jpeg
    4FF12B63-7C96-49A7-BDCB-8CBA6A27A35C.jpeg
    53,2 KB · Görüntüleme: 71
Çözüm
Cüzdana ekleyip dener misin. Ben Papara kullanıyorum ve cüzdana eklemediğim sürece kabul etmiyor.
Son açıklanan PS Plus zamlarından sonra ps plus süresini uzatmak istedim ancak her seferinde böyle bir hata ile karşılaşıyorum.

2025'ten sonrasına izin vermiyor siz kaç yıllık almaya çalışıyorsunuz?

Şu an aboneliğiniz ne zamana kadar var? 2025 sonrası alınamıyor diyorlardı.

Kasım 2023 hocam.

1 yıllık hocam. Şu an Kasım 2023'e kadar zaman var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de alamıyorum. Nays kart ile alan varsa bilgi verebilir mi?

Alınıyor dostum 2025 sonrasına da alabiliyorsunuz. Bazı saatlerde alım açılıyor. İki gündür alınmıyordu, dün gece 2-3 civarında makineyı açtım bir deneyeyim yine dedim, 2 senelik daha uzatmama müsaade etti. Bende alınmıyor sanıyordum, arada deneyin özellikle geceleri.

Alınıyor dostum 2025 sonrasına da alabiliyorsunuz. Bazı saatlerde alım açılıyor. İki gündür alınmıyordu, dün gece 2-3 civarında makineyı açtım bir deneyeyim yine dedim, 2 senelik daha uzatmama müsaade etti. Bende alınmıyor sanıyordum, arada deneyin özellikle geceleri.
Geceye kadar zaten zam gelir hocam.

Alınıyor dostum 2025 sonrasına da alabiliyorsunuz. Bazı saatlerde alım açılıyor.
Olabilir bilemiyorum onu.

2 senelik daha uzatmama müsaade etti.
Hayırlı olsun bende aldım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı