Çözüldü PS Plus süresi uzatılmıyor

• Konuyu başlatan sirx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 793
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sirx

Picopat
Son açıklanan PS Plus zamlarından sonra ps plus süresini uzatmak istedim ancak her seferinde böyle bir hata ile karşılaşıyorum.

Dosya Ekleri

• 4FF12B63-7C96-49A7-BDCB-8CBA6A27A35C.jpeg
    4FF12B63-7C96-49A7-BDCB-8CBA6A27A35C.jpeg
    53,2 KB · Görüntüleme: 71
Çözüm
Cüzdana ekleyip dener misin. Ben Papara kullanıyorum ve cüzdana eklemediğim sürece kabul etmiyor.
Size de hayırlı olsun dostum 🙂

Zam bu gece mi geliyor ben fiyat açıklanacak sanmıştım? Cümleten geçmiş olsun o zaman. PS Plus artık bu toprakları terk ediyor...
Heralde bu gece gelir diye düşünüyorum veya 5 dk sonrada gelebilir.

Size de hayırlı olsun dostum 🙂
Teşekkür ederim 1 yıl sonra oyunsuz kalacağız :(

Yeni exc oyunlarına Türkçe alt yazı ve dublaj eklerler ve daha terk etmediler sadece zam yaptılar Game Pass'e de zam gelmişti o zaman Xbox Türkiye'yi terk mi etti?

Yok dostum çoğu kişi alamaz bundan sonra. Onu demek istedim.

Teşekkür ederim 1 yıl sonra oyunsuz kalacağız :(

Rica ederim dostum. Neden oyunsuz kalacağız anlamadım?

Ben hayatımda Xbox kullanmadım hiç. Dün gidip Starfield için 1 aylık PC Game Pass aldım. Artık o şekilde yapacağım. Oyun PS Plus'ta yoksa ya da pahalıysa ve PC Game Pass'te varsa, 1 aylık PC Game Pass alıp oyunu 1 ay içinde bitireceğim. Başka yolu kalmadı... @xefe

Oyun fiyatları artıyor ve PS Plus zamlandı o yüzden dedim.

Umarım.

Biliyorum almaz ama PlayStation Türkçe oyunlarına devam eder.

Ben hayatımda Xbox kullanmadım hiç. Dün gidip Starfield için 1 aylık PC Game Pass aldım. Artık o şekilde yapacağım. Oyun PS Plus'ta yoksa ya da pahalıysa ve PC Game Pass'te varsa, 1 aylık PC Game Pass alıp oyunu 1 ay içinde bitireceğim. Başka yolu kalmadı... @xefe
Starfield playstation'a gelmiyor. Game pass ile bitirebilirsin bir oyuna 900 TL vermek zor.

Starfield PlayStation'a gelmiyor. Game Pass ile bitirebilirsin bir oyuna 900 TL vermek zor.

Aynen dostum biliyorum, açıkçası plusa gelsede böyle yapardım. 900 lira vereceğime 80 liraya oynar bitirir silerim. Sadece çok beğendiğim oyun çıkarsa alıyorum, misal Baldur's Gate 3'ü aldım Plus'ta.

Aynen dostum biliyorum, açıkçası plusa gelsede böyle yapardım. 900 lira vereceğime 80 liraya oynar bitirir silerim. Sadece çok beğendiğim oyun çıkarsa alıyorum, misal Baldur's Gate 3'ü aldım Plus'ta.
Umarım ps plus'a güzel oyunlar gelirde parasının hakkını verir.

Geri
Yukarı