PlayStation remote play uzaktan bağlanmak

Evet oynayabilirsin ilk önce PSten (Ayarlar) > [Uzaktan Oynatma Bağlantı Ayarları] > [Uzaktan Oynatmayı Etkinleştir] sonrasında remote playi aç ve PS aç. İş yerinin uzaklığına bağlı.

Evinle yan yanaysa iş yeri olabilirdi fakat uzaksa asla olmaz.

Götürmen gerekir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu videoda Playstation evinde adamın. İzlemiştim. Remote ile dibindeyken ps gecikme oluyor iş yerinde bağlanmaz bile.

Evet, Remote play ile uzaktan oynanabilir. Evdeki wi-fi hızı ortalama üzeri ise PS5 görüntü aktarım kalitesi yeterli olacaktır aynı şekilde mobil cihazın ağ kalitesinin de bağlantı da etkisi var. Ağ kalitesi ortalama üzeri olduğu sürece ister Türkiye'nin öbür ucundan bağlan sorunsuz oynatır. Kuzenim başka şehirde yaşıyor benim PS5'e 4-5 defa bağlandığı oldu o şekilde sorunsuz oynamıştık.

Evet, remote play ile uzaktan oynanabilir. Evdeki Wi-Fi hızı ortalama üzeri ise PS5 görüntü aktarım kalitesi yeterli olacaktır aynı şekilde mobil cihazın ağ kalitesinin de bağlantı da etkisi var. Ağ kalitesi ortalama üzeri olduğu sürece ister Türkiye'nin öbür ucundan bağlan sorunsuz oynatır. Kuzenim başka şehirde yaşıyor benim PS5'e 4-5 defa bağlandığı oldu o şekilde sorunsuz oynamıştık.

Ayrıca ayarı mi var bende olmadı Ethernet kablosu ile bağlı değil diye mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı