PlayStation remote play yüklenmiyor

Apple16

Decapat
Daha fazla  
PlayStation remote play yüklemeye çalışıyorum. Medya özellik paketi diye bir şey istiyor. Windows 10 Pro kullanıyorum internetten araştırdım Pro'ya inmez diyor. Nasıl kuracağım PlayStation remote Play'i?

Evet biraz geç oldu ama sonunda kurabildim ama nedense görüntü sürekli bozuluyor ve daha 1 dk olmadan bağlantı kesiliyor ama bu sadece bilgisayarda oluyor telefonumdada remote play yüklü ama onda bir sorun yok.

Evet biraz geç oldu ama sonunda kurabildim ama nedense görüntü sürekli bozuluyor ve daha 1 dk olmadan bağlantı kesiliyor ama bu sadece bilgisayarda oluyor telefonumdada remote play yüklü ama onda bir sorun yok.
Hocam akıcı oluyo mu?internet hızı önemli çünkü,ben de ipade yüklemeyi düşünüyorum.

Hocam akıcı oluyor mu? İnternet hızı önemli çünkü, ben de IPad'e yüklemeyi düşünüyorum.

Benim gibi 11 Mbps internetiniz varsa hafif takılma ile oynarsınız (evde interneti kaç kişi kullandığına göre değişebilir) ama daha yüksek hızda bir internetiniz varsa mesela 35 Mbps gibi çok rahat oynarsınız ayrıca PlayStation kolunuzu telefonunuza bağlamanızı öneririm.

Benim gibi 11 Mbps internetiniz varsa hafif takılma ile oynarsınız (evde interneti kaç kişi kullandığına göre değişebilir) ama daha yüksek hızda bir internetiniz varsa mesela 35 Mbps gibi çok rahat oynarsınız ayrıca PlayStation kolunuzu telefonunuza bağlamanızı öneririm.
Evet 50 Mbps alıyorum Ipade bağlayıp oynamayı düşünüyorum,ps portal hissini verir bence keyifli olabilir.

Bir de dualsense’i tablete bağladıktan sonra konsolu açtığımda tanıtmam gerekiyo mu sürekli kolu?

Son düzenleme:
Evet 50 Mbps alıyorum IPad'e bağlayıp oynamayı düşünüyorum, PS portal hissini verir bence keyifli olabilir.

Bir de DualSense'i tablete bağladıktan sonra konsolu açtığımda tanıtmam gerekiyor mu sürekli kolu?

Kusura bakmayın bu haftalar çok yoğunum genelde bilgisayarı açma fırsatım olmuyor sürekli kolu tanıtmaktan kastınızı anlamadım ama her oyun oynayacağınızda Bluetooth ile bağlamanız lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı