Playstation Showcase, Mayıs ayında yapılacak

Makaleler
2
Yer
Ankara
Ocak ayında PlayStation, Death Stranding 2, Stellar Blade, Until Dawn ve diğer birkaç önemli oyun için yeni içerikleri ortaya çıkaran bir State of Play gösterisine ev sahipliği yaptı.

Son iddialar, önümüzdeki ay yepyeni bir PlayStation Showcase'in - potansiyel olarak başka bir State of Play - düzenleneceğini öne sürdü.

Yakın tarihli bir yayın sırasında Grubb şunları söyledi:
Önümüzdeki Mayıs ayında bir PlayStation "bir şey" olacağını duydum - ya bir State of Play ya da bir Showcase.

Silent Hill 2, Ghost of Tsushima 2, Until Dawn PC/PS5 çıkış tarihi, Death Stranding 2 gibi şeylerin gösterilmesi bekleniyor.
En son 2022'de Mayıs- Haziran döneminde PS Showcase olmuştu ve Spider-Man PC duyurulmuştu.

Kaynak:

Death Strading 2'nin fragmanları bile çıkmış yeni gördüm. Hideo Kojima tertemiz delirmiş çevresindekiler de "abi adam aşmış diyorum bak" diye tarikat misali suratına bakıyorlar. Silent Hill 2 Remake tam facia.

Biz vallahi Team Silent'ı özledik.

Belki bir ihtimal inFAMOUS Second Son veya benzeri Exclusive oyunların PC için çıkış tarihini paylaşırlar ama yok ya sanmıyorum olmaz bence yinede bir beklenti işte.

Geri
Yukarı