PlayStation2 ile Sunny televizyon HD Görüntü verir mi?

Coolkaan123

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda vakit öldürmek için PlayStation2 almayı düşünüyorum. Fakat Televizyon Sunny marka 1080p HD çözünürlükte internetten araştırma yaptım bulanıklaşır vs bahsedilmiş. Bunun bir çözümü var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS2 oyunları genelde 480p, bu çözünürlük CRT televizyonlarda tatmin ediciydi ancak günümüzde 1080p ekranda tatmin edici olmuyor. Yine de nostalji yapıp Winning Eleven, Gran Turismo 4, God of War 1-2 oynamak keyif verebilir.

PS2 1080p görüntü vermiyor diye biliyorum ama? FHD TV'ler çıktığı vakit PS3 ile arasında maximum 1 sene oynadı.
PS2 oyunları genelde 480p, bu çözünürlük CRT televizyonlarda tatmin ediciydi ancak günümüzde 1080p ekranda tatmin edici olmuyor. Yine de nostalji yapıp Winning Eleven, Gran Turismo 4, God of War 1-2 oynamak keyif verebilir.
1080p değilde açarmı bilmiyorum boşuna parada vermeyeyim birazda maddi durumlardan ps2 kaçtım. Televizyon ayarlarından 576p kadar düşürebiliyorum, televizyon duvara sabit arkasında uydu var, ps2 de bildiğim kadar scart girişi var bunu hdmi dönüştürebilirmiyim acaba?

1080p değilde açarmı bilmiyorum boşuna parada vermeyeyim birazda maddi durumlardan ps2 kaçtım. Televizyon ayarlarından 576p kadar düşürebiliyorum, televizyon duvara sabit arkasında uydu var, ps2 de bildiğim kadar scart girişi var bunu hdmi dönüştürebilirmiyim acaba?
Sizin açınızdan ne kadar sağlıklı görüntüsü olur bilemem ama PS2'ler için HDMİ dönüştürücüler var, bunlardan kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı