PlayStation5 Share Play nedir?

Mort4lResist4nce

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS5 shareplay hakkında öğrenmek istediğim en önemli şey, hangi oyunları kapsıyor? Ve kupaları her iki tarafa sayıyor mu? Eğer kupaları her iki tarafa da sayıyorsa benim için çok iyi bir sistem olacak. Çok fazla kullanırım o zaman cevaplarınız bekliyorum.

Bildiğim kadarıyla share play oyunu birlikte oynamanı sağlıyor. Yani senin ekranını diğer kişinin ekranına yansıtıyor. Örneğin; Fifayı yan yana oynamak yerine herkes kendi evinden oynayabiliyor ya da ekranı ikiye bölen bir oyun araba yarışı ya da A way out gibi ayrıca diğer bağlanan kişi oyunu tek başına da oynayabiliyor “ben burayı geçemedim sen geç” gibi tabi yanlış biliyor da olabilirim. Kupalar konusunda senin kim paylaştıysa ona gidiyordur diye tahmin ediyorum ama bir bilgim yok açıkcası

Bildiğim kadarıyla share play oyunu birlikte oynamanı sağlıyor. Yani senin ekranını diğer kişinin ekranına yansıtıyor. Örneğin; FIFA'yı yan yana oynamak yerine herkes kendi evinden oynayabiliyor ya da ekranı ikiye bölen bir oyun araba yarışı ya da A Way Out gibi ayrıca diğer bağlanan kişi oyunu tek başına da oynayabiliyor “ben burayı geçemedim sen geç” gibi tabii yanlış biliyor da olabilirim. Kupalar konusunda senin kim paylaştıysa ona gidiyordur diye tahmin ediyorum ama bir bilgim yok açıkçası.

Tamamdır hocam çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı