Playstore.com mağduriyeti

Justified

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Playstore.com üzerinden önce Max Payne 2 satın aldım. Key olarak teslim edildi Steam üzerinden oyunu aktif ettim. Daha sonra Ubisoft indirimlerini görünce Assassin's Creed serisinin çoğu oyununu aldım. Aldıktan sonra aktif etmek için girdiğimde key olarak vermediğini Ubisoft hesabını bağlayarak oyunun aktif olduğunu gördüm. Bende Ubisoft hesabını bağladım. Ubisoft hesabımı kontrol ettiğimde oyunların hesabıma geçmemiş olduğunu gördüm. Türk Telekom ve TTNET müşteri temsilcisini aradığım zaman Playstore.com ile ilgili bilgi sahibi müşteri temsilcisi yoktu ve bununla ilgili bir birimde yoktu. Internetten araştırma yaptığımda Şikayetvar sitesinde ve bir iki forumda aynı sorun için konu açılmış. Yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Playstore'nın verdiği kodu Ubisoft'a gireceksin. Ürünü etkinleştiriceksin.
Playstore siparişlerim bölümünden "ürün bilgileri" kısmında nasıl aktifleştireceğin yazar zaten.

Son düzenleme:
Playstore'nın verdiği kodu Ubisoft'a gireceksin. Ürünü etkinleştiriceksin.
Playstore siparişlerim bölümünden "ürün bilgileri" kısmında nasıl aktifleştireceğin yazar zaten.
Playstore oyunu key olarak vermiyor. Etkinleştirme kısmında ubisoft hesabına giriş ekranı açıp aktifleştirme yapıyor. Hesabı girip aktif etmeme rağmen hesabıma geçmedi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230214_124354_Chrome.jpg
    Screenshot_20230214_124354_Chrome.jpg
    86,9 KB · Görüntüleme: 36
Play Store oyunu key olarak vermiyor. Etkinleştirme kısmında Ubisoft hesabına giriş ekranı açıp aktifleştirme yapıyor. Hesabı girip aktif etmeme rağmen hesabıma geçmedi.

Sorunu çözebildin mi?

Eğer çözemediysen sana anlık olarak ulaşabileceğim bir mail verebilir misin? AnyDesk ile bilgisayarına bağlanıp halledebilirim istersen.

Hocam benzer problem bende de mevcut nasıl düzeltebilirim bilgi verebilir misiniz?
Farklı bir tarayıcıdan girip yukarıdaki arkadaşın ss attığı şekilde ''Ürünü etkinleştir'' yazan kırmızı butona bastıktan sonra seni aynı pencereden ubisofta yönlendirecek. Hesabına girip oyunu bağlayabilirsin.

Not: farklı tarayıcıdan kastım şu anki kullandığın tarayıcı hata verirse...

Farklı bir tarayıcıdan girip yukarıdaki arkadaşın SS attığı şekilde "ürünü etkinleştir" yazan kırmızı butona bastıktan sonra seni aynı pencereden ubisofta yönlendirecek. Hesabına girip oyunu bağlayabilirsin.

Not: Farklı tarayıcıdan kastım şu anki kullandığın tarayıcı hata verirse...

Dediğiniz gibi yaptım oldu teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı