Playstore.com "siparişinizin ödemesi tamamlanamadı" hatası

Şahin Bozok

Femtopat
Daha fazla  
Steam dolara geçince ben de az önce playstore.com sitesinden ucuza 2 oyun aldım ve Steam hesabıma ekledim. The Last of Us oyununu da alacaktım fakat kredi kartı bilgilerimi girdikten sonra doğrulama kodu için telefonuma SMS gönder kısmına tıkladığımda "siparişinizin ödemesi tamamlanamadı" hatası alıyorum ve bunu tam 4 kere denedim 4'ünde de aynı hatayı verdi, ben de biraz bekliyeyim dedim yarım saat geçmesine rağmen yine denediğimde aynı hata. Nasıl düzelir? Başına daha önceden gelen var mı? Stoklar tükenmeden almak istiyorum da.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı3.PNG
    Ekran Alıntısı3.PNG
    54,9 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Düzelmiyor. Bence 5-6 gün önce God of War alacaktım 100 kere denedim olmuyor. Kredi kartı işlemlerinde bu hatayı veriyor. Berbat site.

Hocam ben God of War ve Spider-Man oyunlarını aldım dün gece vallahi zar zor, biliyordum yarın sabaha tüm stokların biteceğini hatta şu an baktım tüm stoklar bitmiş her oyunda ya da zam yapacaklar fırsatçılar :)

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    43,9 KB · Görüntüleme: 23
Hocam ben God of War ve Spider-Man oyunlarını aldım dün gece vallahi zar zor, biliyordum yarın sabaha tüm stokların biteceğini hatta şu an baktım tüm stoklar bitmiş her oyunda ya da zam yapacaklar fırsatçılar :)

Ellerinde stok kalmadı yani yapacaklar elbet fırsatçılar ama onlar olmasa Sony oyunlarıni alamazdim taksit sistemi sayesinde aldim.

Yeni konular

Geri
Yukarı