TurkTelekom playstore.com giriş problemi

Novacula

Decapat
Merhabalar. Playstore sitesinden faturama 12 ay taksitle yansıtarak RDR 2 oyununu satın almak için giriş yapmaya çalışıyorum ancak tek şifre ile giriş yapmayı maalesef başaramıyorum. Sitenin kayıt ol butonu ile gittiğim sayfada ise "Üzgünüz aradığınız sayfa bulunamadı." hatası alıyorum.

Belki bu problem bir iki gün içinde çözülebilir ancak biraz araştırma yaptığımda oyunların anahtar kodlarını geç teslim ettiklerini(Teslim etmedikleri 1-2 vaka da var.) öğrendim. Acaba aranızda bu servisi daha önce kullanan oldu mu? Oldu ise kullanım deneyimleriniz nelerdir? Teşekkürler.
Güncelleme: Arkadaşlar problem çözüldü. TürkTelekom'un kendi sitesinde tek şifre ile giriş yaptıktan sonra "Kullanıcı adımı telefon numaramla değiştir." butonuna tıklıyoruz. İşlem tamalandıktan sonra Playstore sitesinde kullanıcı adınızı telefon numarası olarak yazıp giriş yapabilirsiniz. Bende işe yaradı mail adresimle giriş yapamıyordum.

İlk satın alım sonrası TurkTelekom sizi 12 saat içinde arayıp onay alıyor. Bu durum sadece ilk satın alıma ve sanırım bedeli internet faturasına yansıtma yöntemine özgü bir durum. Oyunun anahtar koduna anında erişim sağladım ve herhangi bir problem yaşamadım.

Not: Mesaj düzenleme modülü ya yok ya da ben bulamadım. Moderasyon bu mesajımı konuyu başlatan ilk mesajımla birleştirip konu başlığına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyebilirse çok müteşekkir olurum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı