Pleksi ile PSU cover yapılır mı?

_efsane

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.
CM MB511 mesh kullanıyorum PSU cover kısmı hiç hoşuma gitmiyor baştan sona uzun olmadığı için.
PSU cover yapacağım RGB falan yapıp satan vardı RGB istemiyorum o yüzden kendim yapacağım ve videodaki çok hoşuma gitti aynı o şekilde yapacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoyu izledim çok basit bir işlem sormak istediğim nokta ise bende sıcak hava tabancası yok, 2.8mm / 3mm kalınlığındaki pleksi camı nasıl ısıtıp bükebilirim.
Saç kurutma makinesi ile bükebilir miyim? Veya nasıl bükebilirim fikri olan var mı? Aynı videodaki gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saç kurutma makinesi ile olmaz. Daha yüksek ısı gerekir. Elinizde malzeme varsa yapılabilir.

Saç kurutma makinesi ile olmaz. Daha yüksek ısı gerekir. Elinizde malzeme varsa yapılabilir.

Yok alacağım pleksi 50TL'ye falan geliyor ihtiyacım olan boyutta, ama sıcak hava tabancası 120-130TL falan tek sefer kullanacağım şeye o kadar para vermek istemiyorum açıkçası. Ne ile yapabilirim fikriniz var mı?
Çakmakla, ama zor olur.

Çakmak ile olacağını hiç sanmıyorum çünkü bükeceğim kısmı videodaki gibi biraz uzun olduğunda başka kısmı ısıtırken diğer kısım soğut olmaz yani.
Havya benzeri bir alete ihtiyacınız var, ya da havyanın çıkabileceği sıcaklıklara ulaşabilen herhangi bir alet. Saç kurutma makinesi ile yapılacak iş değil.

Havya yok ama arkadaştan alabilirim ama havya ile nasıl ısıtacağım tam olarak anlamadım.

Merhabalar.
CM MB511 mesh kullanıyorum PSU cover kısmı hiç hoşuma gitmiyor baştan sona uzun olmadığı için.
PSU cover yapacağım RGB falan yapıp satan vardı RGB istemiyorum o yüzden kendim yapacağım ve videodaki çok hoşuma gitti aynı o şekilde yapacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoyu izledim çok basit bir işlem sormak istediğim nokta ise bende sıcak hava tabancası yok, 2.8mm / 3mm kalınlığındaki pleksi camı nasıl ısıtıp bükebilirim.
Saç kurutma makinesi ile bükebilir miyim? Veya nasıl bükebilirim fikri olan var mı? Aynı videodaki gibi.

Hocam konu hala güncelse o ısı tabancasını oto cam filmi veya oto kaplama yapan yerlerde bulabilirsiniz rica edip 5 dk da halledebilirsiniz diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı