PMIC Arızasından dolayı garantiye giden POCO X3 Pro anakart değişimi yapılmıyor

Chuck Norris

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar POCO X3 Pro telefonumu yaklaşık 1 ay önce garantiye yolladık. Gönderdikten 2 hafta sonra geldi ve yine aynı arızayla karşılaştım. Tekrardan gönderdik ve babama "Anakartı arızalandı elimizde parça yok bir üst modelini göndereceğiz" demişler. Bir üst model ne gelirse kabul etmeliyim? Farklı bir marka gelirse iadesini yapmalı mıyım?

Arkadaşlar POCO X3 Pro telefonumu yaklaşık 1 ay önce garantiye yolladık. Gönderdikten 2 hafta sonra geldi ve yine aynı arızayla karşılaştım. Tekrardan gönderdik ve babama "Anakartı arızalandı elimizde parça yok bir üst modelini göndereceğiz" demişler. Bir üst model ne gelirse kabul etmeliyim? Farklı bir marka gelirse iadesini yapmalı mıyım?
Bi üst model dediği telefonu söylesinler bakalım model neymiş. dandik bir tel ise sana ucuza sağlam bir mb buluruz. sonra kendin dikkatlice değiştirirsin.

Farklı marka gelmez, üst modeli gelir.

Üst model diyerekten sana giriş seviyesi yeni çıkan telefon gönderirler mi bilmiyorum. Ama sana suç atmayıp telefonu üst modeli ile yenilemeyi her servisin harcı değil. Her servis yapmıyor. Bence internette bakın biraz hangi cihazı bozulana ne telefon göndermişler diye araştırın az çok fikriniz olur. Servisi arayarak sorabilirsin.

X5 X4 iyi telefonlar değil tek iyi açıklaması 5G. yeni xiaomiler performans açısından leş. Mİ11 veya 10T verseler iyi bari.

Bende yaşadım hocam. X3 6GB 128 Mavi di.
Sanmıyorum. Poco telefon almışsın X serisi almışsın sana X serisi telefon gönderirler sana. Xiaomi mi serisi yollamazlar. Adamlar performansı iyiymiş kötüymüş diyerek yollamıyorlar telefonu. Üst model neyse onu yollayacaklar. Halen üretilen X serisi üst modeli yollarlar. X4 X5 neyse artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı