PNM Linux Nasıldır?

Arkadaşlar PNM Linux bir sıkıntı doğurur mu? Kötü bir dağıtım değil ise yükleyeceğim.

Ben denedim. Mac teması her yerde aynı değil mesela pencere temalarının bazıları Mac iken bazıları default Xfce. Gereksiz uygulamalar ile geliyor. Mesela Discord ve Visual Studio. Ram kullanımı normal Xfce'lere göre biraz fazla.

Ben denedim. Mac teması her yerde aynı değil mesela pencere temalarının bazıları Mac iken bazıları default Xfce. Gereksiz uygulamalar ile geliyor. Mesela Discord ve Visual Studio. Ram kullanımı normal Xfce'lere göre biraz fazla.
Şu an Linux Lite yüklü. Discord ve Visual Studio zaten kullandığım şeyler. Sistemi çok yorar mı?

Sistemini yormaz ama ben Elementary OS öneririm dostum. Tweak'lerini kurduktan sonra her yerini özelleştirsin ve tamamen MacOS olur.

Elementary OS önermeyin. Şu anda bir çok sorunu var o dağıtımın. Pantheon masaüstü düzgün bir optimizasyona sahip değil. Bir çok bugları var. Yeni sürümde düzeltilirse eğer önerilebilir ancak şu anda sorunlu.

Elementary OS önermeyin. Şu anda bir çok sorunu var o dağıtımın. Pantheon masaüstü düzgün bir optimizasyona sahip değil. Bir çok bugları var. Yeni sürümde düzeltilirse eğer önerilebilir ancak şu anda sorunlu.
Normal bir kullanıcıyı yoracak sıkıntı değil bunlar, ara sıra yükleyip kullanıyorum ve herhangi bir sorun oluşturmadı ve oluşturmuyorda.

Geri
Yukarı