PNM OS hakkındaki düşünceleriniz

alivelibey

Femtopat
Yer
Московский
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yerli Mali olan PNM OS adlı dağıtım hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Sanal makineme kurdum ve memnunum, çok light bir sistem.

Dosya Ekleri

• indir.jpeg
    indir.jpeg
    108,4 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleyen: Moderatör:
Her türlü düşünceye saygı duyarım ancak böyle yaklaşmanız hoş olmadı.
:)
Biz bu konuyu uzunca konuştuk, "yapımcılarının" kibri, arşa çıkmış. Kendilerini Linux geliştiricisi sanan çocuklar. Bir de bir şey bilmemelerine rağmen o kadar kibirli olmaları şaşırtıyor.

Özelleştirilmiş ISO dosyası. Manjaro'da daha fazla benziyor MacOS'a. Bir de paket deposu çok yavan geldi bana.

Zaten çok üzerinde durulmuş olan bir dağıtım olmamasına rağmen iyi, yapımcısının üniversiteye hazırlandığını duydum. Öğrencilik hayatı bitince çok daha gelişmiş olan ve kararlı bir sürümünün çıkacağını düşünüyorum.Kim bilir belki birgün Mint,Kali gibi dağıtımlar kadar büyük olur... :)

Zaten çok üzerinde durulmuş olan bir dağıtım olmamasına rağmen iyi, yapımcısının üniversiteye hazırlandığını duydum. Öğrencilik hayatı bitince çok daha gelişmiş olan ve kararlı bir sürümünün çıkacağını düşünüyorum.Kim bilir belki birgün Mint,Kali gibi dağıtımlar kadar büyük olur... :)
Çalışma şimdilik ortalama. Bana versen yapamam şimdilik.

Bunlara pek dağıtım denmiyor hocam. En azından biz burada öyle söylemiyoruz. Yaptıkları tema, uygulama yükleyip iso paylaşmak.

Geri
Yukarı