PNM Linux Zoom kurulumu

gnuginar

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Deneme amaçlı olarak PNM Linux kurdum. Fakat bir türlü Zoom, Spotify vb. uygulamaları kuramadım. Yardımcı olur musunuz? Arch tabanlı olduğu söyleniyor fakat terminalde komutu girdiğim vakit bulunamadı hatası alıyorum. Yazılım Ekle/Kaldır programında da hiçbir şey yok.

Arkadaşlar merhaba. Deneme amaçlı olarak PNM Linux kurdum. Fakat bir türlü Zoom, Spotify vb. uygulamaları kuramadım. Yardımcı olur musunuz? Arch tabanlı olduğu söyleniyor fakat terminalde komutu girdiğim vakit bulunamadı hatası alıyorum. Yazılım Ekle/Kaldır programında da hiçbir şey yok.
Spotify'ı SNAP kullanarak kurabilirsiniz. Zoom'u [CODE title="Zoom kurulum"]sudo yay -S zoom 5.5.4-1[/CODE]
Bu komutla sanırım kurulabiliyordu. Zoom, SNAP'te de var ama oradan kurunca Zoom Türkçe yaması kurulmuyor, o yüzden önermem pek.

Yazılım ekle kaldır ayarlarından aur depolarını etkinleştirin.
Ctrl+f yapıp zoom u bulun.

Yeni konular

Geri
Yukarı