PNY CS900 alınır mı?

• Konuyu başlatan woxop
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 128

woxop

Centipat
Daha fazla  

Merhaba. CS900'ü uzun zamandır takip ediyordum fiyatları 870 EVO ile kapışıyordu. Şu an 2400'e düşmüş birkaç forumda CS900'ün bozduğunu ve alınmaz dediklerini gördüm. 500 GB M.2 SSD mevcut şahsen 870 EVO bana şu an çok pahalı geliyor 3600 TL ona vermek istemiyorum içine sadece oyun atacağım SATA SSD önerilerini alırım ve ek olarak PNY hakkındaki yorumunuzu da bekliyorum.

Merhaba. CS900'ü uzun zamandır takip ediyordum fiyatları 870 EVO ile kapışıyordu. Şu an 2400'e düşmüş birkaç forumda CS900'ün bozduğunu ve alınmaz dediklerini gördüm. 500 GB M.2 SSD mevcut şahsen 870 EVO bana şu an çok pahalı geliyor 3600 TL ona vermek istemiyorum içine sadece oyun atacağım SATA SSD önerilerini alırım ve ek olarak PNY hakkındaki yorumunuzu da bekliyorum.
ek olarak kioxia almayı düşünüyorum fakat çok karışık yorumları var. Toshibanın kötü ssd yapacağını düşünmüyorum şahsen

Boşta M.2 yuvası yok mu?
Bilemiyorum anakart modelimi yazsam bakabilir misiniz. Asus prime b450m-a

Ek olarak Kioxia almayı düşünüyorum fakat çok karışık yorumları var. Toshiba'nın kötü SSD yapacağını düşünmüyorum şahsen

Bilemiyorum anakart modelimi yazsam bakabilir misiniz? ASUS Prime B450M-A

Hocam Kioxia ben de mevcut. Zaten 3 tane güzel M.2 markası var. Kioxia, kc 3000 ve 990 EVO. Ne gibi karışık yorumlar var merak ettim ama gayet güzel daha yeni aldım çalışıyor. Sana yazma hızı olarak nasıl bir şey lazım. Pcl. E 4.0 düşünüyorsan 980 EVO al.

Hocam Kioxia ben de mevcut. Zaten 3 tane güzel M.2 markası var. Kioxia, kc 3000 ve 990 EVO. Ne gibi karışık yorumlar var merak ettim ama gayet güzel daha yeni aldım çalışıyor. Sana yazma hızı olarak nasıl bir şey lazım. Pcl. E 4.0 düşünüyorsan 980 EVO al.
hocam m2 slotum dolu maalesef sata bakmak zorundayım ek olarak bir m2 girişim yok ise ve kioxianın satasına kronik diyorlar

Hocam M.2 slotum dolu maalesef SATA bakmak zorundayım ek olarak bir M.2 girişim yok ise ve Kioxia'nın satasına kronik diyorlar

Anladım. SATA'larla pek aram yok. Sadece oyun oynadığım için M.2 tercih ediyorum. Şimdi sana kullanmadığım SATA'larla alakalı ne desem yalan olur.:)

Anladım. SATA'larla pek aram yok. Sadece oyun oynadığım için M.2 tercih ediyorum. Şimdi sana kullanmadığım SATA'larla alakalı ne desem yalan olur.:)
anakartımda bir tane daha m2 yuvası olsa dönüştürücü ile takardım fakat nereden bakıp bakamayacağımı bilmiyorum göz ile baktığımda göremedim

Anakartımda bir tane daha M.2 yuvası olsa dönüştürücü ile takardım fakat nereden bakıp bakamayacağımı bilmiyorum göz ile baktığımda göremedim

Pek bakmana gerek yok aslında. Bir tane M.2 yuvası var. 4 tane SATA yeri var. 64 GB RAM desteği. Zaten 32'den yukarı çıkmazsın. Çıksan en fazla 64 olur. Sen SATA bak :)

Pek bakmana gerek yok aslında. Bir tane M.2 yuvası var. 4 tane SATA yeri var. 64 GB RAM desteği. Zaten 32'den yukarı çıkmazsın. Çıksan en fazla 64 olur. Sen SATA bak :)
satalara girince çıkamıyorum hangi modele baksam kronik sorunlu oluyor kafam almıyor artık bir öneri yapında kurtulayım 🙂

Geri
Yukarı