PNY CS900 vs Kingston KC600 vs SanDisk Ultra 3D

miracyog

Picopat
Daha fazla  
Tasinabilir bir depolama alanına ihtiyacım vardı. USB 3.0 bellek yerine SATA SSD+kutu almak daha makul geldi. Hangi modelin 256 GB versiyonu daha F/P ve mantıklı? Satın alabileceğim güvenli yerin linkini de atar mısınız?

Kingston ve SanDisk markalarının belirttiğiniz modellerinde sorunlarla karşılaşmanız muhtemel. Yaklaşık 1 yıldır CS900 kullanıyorum halen ilk günkü gibi ve hiçbir sorun yaşamadım.

Sorun SSD Plus'ta var hocam 3D Ultra'da böyle bir sıkıntı yok ayrıca CS900'de DRAM yokken 3D Ultra'da mevcut.

@T3tracon Lütfen sallamayın bilmediğiniz konular hakkında. SanDisk'in bu modeli gayet iyi bir model.
KC600 de sağlam bir model. Ultra 3D'den biraz daha iyi.

Arkadaslar sandisk ultra dediğiniz gibi aralarinda en iyisi ama hem kafamdaki bütçeyi aşıyor hem de sahte olmayan saticilar haric fiyati biraz uçuk geldi bana.Orijinal olduğuna emin olduğum satıcıyı buldum(Elmacık).Şu ikisi arasındaki farka değer mi?

Hocam KC600 256 GB'a 600TL vermeyin. Gidin Sandisk Ultra 3D 500 GB'ı 650 TL'ye Amazon'dan orijinal alın. 400 TL'lik SSD için SSD+kutu yapmaya değmez. Yoksa da CS900 480 GB'ı 600TL'ye, 1TB'ı 950 TL'ye bulursunuz. Kapasite beraberinde hızı da getiriyor zaten.

Geri
Yukarı