PNY GTX 1660 Super Single fan alınır mı?

İncehesaptan mı aldınız sistemi çünkü bende ordan sistem aldım ve xfx ekran kartım arızalı çıktı ellerinde ekran kartı stoğu olmadığı için pny 1660 super single fan modeli gönderecekler bakalım neler bekliyor bizi :D

İncehesaptan mı aldınız sistemi çünkü bende ordan sistem aldım ve xfx ekran kartım arızalı çıktı ellerinde ekran kartı stoğu olmadığı için pny 1660 super single fan modeli gönderecekler bakalım neler bekliyor bizi :D
Vay ayni sorunla karşı karşıyayız bana da onu önerdiler ama single fanlı olduğu için kabul etmedim tekrar bozuk kartımı geri istedim stoklar yenilenince yenisini göndereceğini söyledo oksit bilişimden Baki Bey bakalim beni neler bekliyor Allah büyük. Lütfen kartı kullanmaya başladiktan sonra benimle iletişime geçer misiniz merak ettim. Instagramimida verebilirim.

Tabi hocam geçerim bende tam tersi kartı istedim. Benimlede baki bey sağolsun çok ilgilendi benim için pc'deki sorunum çözülsün bana yeter ilerde kartı satıp RTX serisi bir kart alacağım için pek dert etmiyorum diyebilirim.

Tabi hocam geçerim bende tam tersi kartı istedim. Benimlede baki bey sağolsun çok ilgilendi benim için pc'deki sorunum çözülsün bana yeter ilerde kartı satıp RTX serisi bir kart alacağım için pek dert etmiyorum diyebilirim.
Anladim hocam Baki bey banada söz verdi stoklara gelince değiştireceğini söyledi bakalım. Eğer gelmesse ben de sizin karttan isterim kartin performansini beğenirseniz siz. Sosyal medya vermek yasak değildir umarim huseyinatik10 instagramdan bana ulaşabilirsiniz buraya çok nadir bakiyorumda. Inşallah beğenirsiniz.

T
Tabi hocam geçerim bende tam tersi kartı istedim. Benimlede baki bey sağolsun çok ilgilendi benim için pc'deki sorunum çözülsün bana yeter ilerde kartı satıp RTX serisi bir kart alacağım için pek dert etmiyorum diyebilir
Hocam kart nasıl memnunmusunuz sicıcaklıklar nasil birde vram lar nasıl sogutuluyor na heatsink temaslı şekildemi sogutuluyor,açıktamı yoksa pasif heatsinkmi var üzerlerinde belleklerin

Hocam son durum ve sıcaklık değerleri nedir? Tek fanlı 2060 alınır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı