PNY XLR8 CS3030 SSD yazma değeri düşük

nuvola

Hectopat
Daha fazla  
Ekran görüntüsü 2022-04-30 170406.png

Ekte gördüğünüz gibi yazma hızımın 1000 küsur olması gerekirken 300 gibi değerler alıyorum. Alalı 1.5 2 ay falan oldu garantiden değişmeli miyim yoksa bir çözümü var mıdır? Arka planda açık program vs. yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartınız nedir?
Ve SSD 1. slota mı takılı?
Hocam, anakart slotuyla alakası yok. Eğer öyle bir problem olsaydı, 3400 MB/s okuma alamazdı. PCI-E 3.0 X4 veri yolundan tam performans yararlanabiliyor şu an.

Ekran görüntüsü 2022-05-10 182513.png

Hocam ben bir şey anlamıyorum bu testlerden biraz geç oldu ama bakabilir misiniz?

Ön belleği şişmiş olabilir. Biraz sistemi kendi haline bırakıp sonrasında tekrar test deneyin.

Bu arada Windows sürümünüz nedir?

Atto indirip atto testi de yapar mısınız?

Dostum aynı sorun bende de var . 3.000 write almam gerekirken 1.000 alıyorum . Tam 3 te biri gibi bir şeye denk geliyor , seninki de öyle. Readim 3.400 onda sorun yok. Çözüme ulaşabildiysen yardımcı olabilir misin

Dostum aynı sorun bende de var . 3.000 write almam gerekirken 1.000 alıyorum . Tam 3 te biri gibi bir şeye denk geliyor , seninki de öyle. Readim 3.400 onda sorun yok. Çözüme ulaşabildiysen yardımcı olabilir misin
Benimki de pny xlr 8 x3030 1tb

Dostum aynı sorun bende de var. 3.000 write almam gerekirken 1.000 alıyorum. Tam 3'te biri gibi bir şeye denk geliyor, seninki de öyle. Readim 3.400 onda sorun yok. Çözüme ulaşabildiysen yardımcı olabilir misin?

Benimki de PNY XLR 8 X3030 1TB.

Kendiliğinden düzeldi, önbelleğini falan temizlemiştim gereksiz dosyaları silip virüs taraması falan yapmıştım diye hatırlıyorum umarım çözebilirsin. Mutlak bir çözüme ulaşırsan bana da haber verebilir misin tekrar olursa diye?

Geri
Yukarı