POCO F3 8/256 nereden alınmalı?

Ayrıca mesajıma üzgün atıp duruyorsun ama neyse sunu da söylemek istiyorum: Hadi diyelim olumlu sekilde hizmet alanlar yorum yazmıyor, yahu neden bu kadar cok olumsuz yorum var o zaman? Bunu neden sorgulamıyoruz?

Hocam insanlar memnun kalmadıkları şeyi bildirirler. İyi olan şeyde gidip çok memnunum demez genelde sadece şikayetlere bakarsanız her şirket kötü olurdu.

Neden önermiyorsunuz hocam? O fiyata çöp işlemcili telefonlar mı alınmalı?

Arayüzü çöp. Bunu biliyorsunuzdur. POCO telefonlar çoğunlukla boşta 2.5, 3 GB RAM kullanırlar. Malzeme kalitesi düşük. Ekranlar çöp denebilecek vaziyette. Teknik servisleri pek iyi değil. Telefon ile saatlerce oyun oynayanlar alsın. Ama aylar sonra deli gibi ısınmaya başlayacak.

Arayüzü çöp. Bunu biliyorsunuzdur. POCO telefonlar çoğunlukla boşta 2.5, 3 GB RAM kullanırlar. Malzeme kalitesi düşük. Ekranlar çöp denebilecek vaziyette. Teknik servisleri pek iyi değil.

Arayüz kişiden kişiye değişir ben şahsen beğeniyorum. Boşta RAM kullanması performansı düşük olduğu anlamına gelmiyor. F/P bir telefonda malzeme kalitesi beklememek lazım. Ekranları neden çöp olsun AMOLED 1080x2400 (FHD+).
Corning Gorilla Glass 5

Arayüz kişiden kişiye değişir ben şahsen beğeniyorum. Boşta RAM kullanması performansı düşük olduğu anlamına gelmiyor. F/P bir telefonda malzeme kalitesi beklememek lazım. Ekranları neden çöp olsun AMOLED 1080x2400 (FHD+).
Corning gorilla glass 5

Ekranı IPS LCD hocam ama 120 Hz olması çok iyi.

Hocam insanlar memnun kalmadıkları şeyi bildirirler. İyi olan şeyde gidip çok memnunum demez genelde sadece şikayetlere bakarsanız her şirket kötü olurdu.

Hadi diyelim olumlu sekilde hizmet alanlar yorum yazmıyor, yahu neden bu kadar cok olumsuz yorum var o zaman? Bunu neden sorgulamıyoruz?

Bu benim sorduğum soruya cevap vermiyor ki. Ayrıca böyle olsa iyi olan coğu üründe dahi kötü yorumlar görürdük. Yani tutarlı değil, kusura bakmayın. Siz iyi hizmet almıs olabilirsiniz ama bu kararlı sekilde iyi hizmet verdikleri anlamına gelmeyebilir. Neyse, konu dağılmasın. İyi forumlar dilerim.

Corning Gorilla Glass 5

Ekranı karıştırmışım özür dilerim. Arayüzü siz beğeniyorsunuz ama arayüz yüzünden çok RAM harcıyor. O yüzden aylar sonra telefon durduk yere ısınmaya başlıyor. Bunu yaşayan ben dahil çok.
Ekranı IPS LCD hocam ama 120 Hz olması çok iyi.

Hiç kimse telefonu 120Hz kullanmıyor. Çok şarj yiyor. Herkes bir hevesle açıyor sonra kapatıyor.

Ekranı karıştırmışım özür dilerim. Arayüzü siz beğeniyorsunuz ama arayüz yüzünden çok RAM harcıyor. O yüzden aylar sonra telefon durduk yere ısınmaya başlıyor. Bunu yaşayan ben dahil çok.

Hiç kimse telefonu 120Hz kullanmıyor. Çok şarj yiyor. Herkes bir hevesle açıyor sonra kapatıyor.

Hocam ama aynı fiyata iPhone SE var. Arkadaşım kullanıyor. Bataryası
1821 mAh
olduğu için telefonun şarjı dayanmıyor. POCO o kadar da kötü değil.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    18 KB · Görüntüleme: 45

Yeni konular

Geri
Yukarı