POCO F3 8/256 nereden alınmalı?

furkanaksac

Yoctopat
Katılım
21 Haziran 2021
Mesajlar
1
POCO F3 8/256 GB mavi renk almayı düşünüyorum, ama garanti konusunda bilgisizim. Güvenilir bir önerisi olan var mı?
 

InJustice

Kilopat
Katılım
14 Mayıs 2016
Mesajlar
2.263
Çözümler
6
Yer
Troposfer
Xiaomi'nin ve alt markalarının ait olduğu garanti servislerinin iyi hizmet verdiğini ben düsünmüyorum. Kendim de Xiaomi kullanıyorum, telefonumda bir hasar olustuğunda kendim özel bir serviste yaptırdım ve cok memnun kaldım. Kendi garanti servisinin yorumları hic iyi değildi. Dolayısıyla Xiaomi alırken Xiaomi Türkiye garantili olmasına pek dikkat etmenize gerek olduğunu düsünmüyorum. Ucuz olanı alın derim.
 

enderabi666

Picopat
Katılım
3 Aralık 2020
Mesajlar
670
Çözümler
4
Yer
Avcılar/İstanbul
Xiaomi'nin ve alt markalarının ait olduğu garanti servislerinin iyi hizmet verdiğini ben düsünmüyorum. Kendim de Xiaomi kullanıyorum, telefonumda bir hasar olustuğunda kendim özel bir serviste yaptırdım ve cok memnun kaldım. Kendi garanti servisinin yorumları hiç iyi değildi. Dolayısıyla Xiaomi alırken Xiaomi Türkiye Garantili olmasına pek dikkat etmenize gerek olduğunu düsünmüyorum. Ucuz olanı alın derim.

Memnun olanlar yorum yazmadığı için hep olumsuz yorumlar var. Ben telefonu bir kere garantiye yolladım düzgünce tamir edip gönderdiler.
 

InJustice

Kilopat
Katılım
14 Mayıs 2016
Mesajlar
2.263
Çözümler
6
Yer
Troposfer
Samsung Türkiye, Huawei Türkiye veya Apple Türkiye gibi oturmus bir hizmet sistemleri olduğunu düsünmüyorum. Sadece bundan dolayı olsaydı inanın ben de yollardım, garantisi devam eden ürünümü neden özelde yaptırıp daha fazla para ödeyim ki?
 

InJustice

Kilopat
Katılım
14 Mayıs 2016
Mesajlar
2.263
Çözümler
6
Yer
Troposfer
Ayrıca mesajıma üzgün atıp duruyorsun ama neyse sunu da söylemek istiyorum: Hadi diyelim olumlu sekilde hizmet alanlar yorum yazmıyor, yahu neden bu kadar cok olumsuz yorum var o zaman? Bunu neden sorgulamıyoruz?
 
Yukarı