POCO F3 8/256 nereden alınmalı?

Aynen hocam iPhone SE'i her gün 3 kere şarja takmak için mi alayım?
Gülü seven dikenine katlanacak. Ayrıca 3 kere abartılı olmuş. Max 2 şarj yeterli. Poco'yu bugün alacak, yıllar içinde Android ekosistemi ve uygulamaları gittikçe daha güçlü zibilyon tane modellere göre optimize edilecek. Gözle görülür performans kayıpları olacak. Güncelleme desteği iPhone'a göre daha az sürecek vs.

Gülü seven dikenine katlanacak. Ayrıca 3 kere abartılı olmuş. Max 2 şarj yeterli. POCO'yu bugün alacak, yıllar içinde Android ekosistemi ve uygulamaları gittikçe daha güçlü zibilyon tane modellere göre optimize edilecek. Gözle görülür performans kayıpları olacak. Güncelleme desteği IPhone'a göre daha az sürecek vs.

Xiaomi cihazlar en az 4 defa MIUI güncellemesi alıyor.

Gülü seven dikenine katlanacak. Ayrıca 3 kere abartılı olmuş. Max 2 şarj yeterli. POCO'yu bugün alacak, yıllar içinde Android ekosistemi ve uygulamaları gittikçe daha güçlü zibilyon tane modellere göre optimize edilecek. Gözle görülür performans kayıpları olacak. Güncelleme desteği IPhone'a göre daha az sürecek vs.

Keşke 2 tane yeterli olsa :)

İki yıl sonra bataryası 1 saat bile dayanmaz SE 2020'nin.
2012 çıkışlı 5s kullanıyorum. Batarya sadece 1 kere değişti. En kötü kullanım senaryosunda (BT(işitme cihazıma sürekli bağlı), WIFI, Hücresel veri açık) 2-2.5 saat gidiyor. 1800 Mah batarya ile 2021 yılında hem de :)

2012 çıkışlı 5S kullanıyorum. Batarya sadece 1 kere değişti. En kötü kullanım senaryosunda (BT(işitme cihazıma sürekli bağlı), Wi-Fi, hücresel veri açık) 2-2.5 saat gidiyor. 1800 mAh batarya ile 2021 yılında hem de :)

2-2.5 saat iyi bir değer değil zaten aslında ama bende 6S var telefona ortalama bakarsam 4 saat en fazla dayanır. iPhone SE kullanan arkadaşım sürekli şarjı bitiyor. Şarj konusunda kimsenin memnun olduğunu sanmıyorum. SE zaten 1800 mAh.

2012 çıkışlı 5S kullanıyorum. Batarya sadece 1 kere değişti. En kötü kullanım senaryosunda (BT(işitme cihazıma sürekli bağlı), Wi-Fi, hücresel veri açık) 2-2.5 saat gidiyor. 1800 mAh batarya ile 2021 yılında hem de :)

Shift delete net pil incelemesi yapmıştı 3 saat ekran süresi veriyor.

2-2.5 saat iyi bir değer değil zaten aslında ama bende 6S var telefona ortalama bakarsam 4 saat en fazla dayanır. iPhone SE kullanan arkadaşım sürekli şarjı bitiyor. Şarj konusunda kimsenin memnun olduğunu sanmıyorum. SE zaten 1800 mAh.
Hocam ortalama 3-4 senedir değişmeyen batarya ile Bluetooth ile sürekli müzik dinleme senaryosundan bahsediyorum. SE değil 5s telefonum. 2-2.5 saati 5s kadar eski bir Android telefon bile vermez.
Shift delete net pil incelemesi yapmıştı 3 saat ekran süresi veriyor.
Yapılan inceleme koşullarına da bağlı hocam. Yine de doğrudur.

Geri
Yukarı