POCO F5 alınır mı?

Bütçe
17.000 / 16.000

darksouls9

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Aklımda şu an POCO F5 256 GB, iPhone XS Max 256 GB, S21FE 128 GB var bunların fiyat bandlarında ne önerirsiniz? Veya belirttiğim telefonlardan hangisini almalıyım?

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Aklımda şu an POCO F5 256 GB, iPhone XS Max 256 GB, S21FE 128 GB var bunların fiyat bandlarında ne önerirsiniz? Veya belirttiğim telefonlardan hangisini almalıyım?

POCO F5 aşırı fazla ısınıyor kesinlikle önermiyorum o kadar reklamı yapıldı yok soğutma performansı süper falan aşırı fazla ısınıyor Brawl Stars gibi bir oyunda.

Bu Poco serisi bana aşırı garip geliyor ve alınmaması gerekiyor gibi bir aurası var. İnceleme vs az çok baktım tercih edilecek 2. telefon olmalı ha başka bakmam derseniz alabilirsiniz.

O butceye yurt disi One Plus 9 Pro veya F5 Pro alabilirsin.

Bana açıkça genel olarakdan sorsanız XS Max 256 derdim. Fakat telefon 5 yıllık olduğunu unutmamak lazım. S22 FE çıksaydı S21 FE muhabbeti hala döner olur muydu bilmem fakat günümüzde orta segment parasına amiral gemisi işlemcili çok az telefon var. Xiaomi'ler eskisi kadar iyi değil. Hem fiyat performans değil hem de eski serileri bazen daha iyi. Redmi'lerde ve POCO'larda bariz belli bu durum. S21 FE derim böyle bir durumda eğer iPhone istemiyorsanız.

F5 serisi alınmaz hocam hepsinde aşırı ısınma var.

@yms F5 serisi ile ilgili olumlu yorumun var ise bekliyorum dislike atmasını biliyorsun.
Benim bir amiral gemisi katilini yorumlamam doğru olmaz. Belli başlı yerlerinden kısılsa da canavar bir telefon. Sıcaklık olarak ise herkes "ısınmıyor gerçek bir oyuncu telefonu soğutması çok iyi" derken sizin aşırı ısınıyor demeniz saçma ve mantık dışı geldi. S22 ile falan karıştırdınız herhalde. Isınan telefon görmemişsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı