POCO F5 alınır mı?

Bütçe
18000
Arkadaşlar bende POCO F5 almayı düşünüyorum ama ısınma sorunu olduğu yazıyor çoğu yerde yeni güncellemeylen düzeldi deniliyor kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim bir de Xiaomi 13t bugün tanıtıldı ön siparişte 25 bine geliyor yanında kulaklık ve saat hediye veriliyor ama onda da MediaTek dimensity işlemci düşündürüyor sizler ne düşünüyorsunuz.
Madem bütçe 25K civarına çıkıyor, az daha zorlayıp S23 al.

Aslında çoğumuz önyargıların kurbanı oluyor ben Samsung kullanmadım ama forumlarda ve sağdan soldan duyduklarimla yorumluyorum bataryasını mesela bende Poco f2 pro var 3 senedir kullanıyorum oyun ve sosyal medya ağırlıklı bir günü çok rahat çıkartıyor

Aslında çoğumuz önyargıların kurbanı oluyor ben Samsung kullanmadım ama forumlarda ve sağdan soldan duyduklarimla yorumluyorum bataryasını mesela bende Poco f2 pro var 3 senedir kullanıyorum oyun ve sosyal medya ağırlıklı bir günü çok rahat çıkartıyor
Alabiliyorsan S23 al geç. Hem kamera hem donanım ile her türlü daha iyi cihaz. Bataryası memnun eder.

Arkadaşlar bende POCO F5 almayı düşünüyorum ama ısınma sorunu olduğu yazıyor çoğu yerde yeni güncellemeylen düzeldi deniliyor kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim bir de Xiaomi 13t bugün tanıtıldı ön siparişte 25 bine geliyor yanında kulaklık ve saat hediye veriliyor ama onda da MediaTek dimensity işlemci düşündürüyor sizler ne düşünüyorsunuz.
25 kağıdı konuşursak performans için Red Magic 8s Pro'da bulunur ama bozulursa elinde patlar.
En iyisi S23 için zorla veya S23 FE - S24 bekle.

Poco F5 oyun ve arayüz olarak sıkıntı çıkarmadı yaklaşık 1.5 aydır. Arayüzde reklam vs garip garip şeyler yok. Yalnız kamera sadece gündüz günlük güneşlik havada çok iyi. Işığın az olduğu ortamlarda ben beğenmedim kamerasını. Gece çekimlerinde zaten iyi değil. Net çekiyor geceleri orası öyle. Yalnız S22 ve iphone 14 pro max gece çekimleri ile kıyasladığımda bariz derecede geride kalıyor. Gece sen nasıl görüyorsan öyle çekiyor. S22 ve iphone çok güzel bir biçimde aydınlatıyor fotoğrafları. Ama gündüz güneşli havalarda hem fotoğraf hem video gayet güzel. Ön kamera iyi değil. Gerçekten kamera için alınacaksa, kamera çok kullanılacaksa eğer Poco F5 alınmaz. Kamera ile işim az, birazcık da oyun oynarım, şarjım da gitsin istiyorsanız alınır.

Geri
Yukarı