POCO F5 Pro'dan S23 Plus'a geçilir mi?

Akarulez

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4090M / 13900HX / 32GB - 5600 / 1 TB
Meslek
Dijital Reklamcılık - Medya Planlama Uzmanı
Merhaba,

Başlıkta da göründüğü üzere artık MIUI yazılımına katlanamadığım ve tasarımı gözüme çok batmaya başladığı için (simetrik çerçeve olmaması ve premium görünememesi) POCO F5 Pro'yu ortalamanın üzerinde bir rakama satarak üstüne 15 16k ekleyip S23 Plus'a geçmeye sizce değer mi? S24 Plus'ı da bekleyebilirim ancak dolar kurundaki bu hızlı artış pek ekonomik olmayacağını söylüyor. Düz S23 önermeyin zira küçük ekran benim gibi bir kullanıcıyı tatmin etmeye değmez, S23 ultrayı da tasarımı neticesinde sevmiyorum maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elde edeceğin şey daha iyi kamera olacak. Bana sorarsan değmez hele bir de üstüne bu kadar para vermek büyük saçmalık olur.

Elde edeceğin şey daha iyi kamera olacak. Bana sorarsan değmez hele bir de üstüne bu kadar para vermek büyük saçmalık olur.

İlk çıktığı zaman lansman indirimiyle 18K'ya almıştım. Sanırım Snapdragon 8 Gen 3 beklemek daha iyi gibi.

Ek olarak dipnot düşeyim; telefonda çok fazla oyun oynayan ve anime içerikleri izleyen biriyim.

Cok oyun oynuyorsan ve video izlemeyi seviyorsan F5 Pro daha iyi. Cunku sogutma tasarimi ve ekrani S23 Plus'tan daha iyi. Daha iyi sogutma tasarimi demek daha stabil FPS demektir. S23 Plus'in SoC'u daha guclu olsa da kullanilan Vapor Chamber ve kasa tasarimi F5 Pro gibi oyuna yonelik degil.

Geri
Yukarı