S23 FE vs POCO F5

Arkadaşlar ikisi arasında kaldım. S23 FE'yi indirimli alacağım. 256 GB olanı 21.300 TL'ye geliyor.
POCO F5 ise kabaca 18.000 TL.
S23 FE ekran çerçeve oranı açısından kötü. İşlemcisi de POCO F5'in işlemcisinden kötü. Fakat kamera, güncelleme desteği ve arayüz açısından daha iyi.
POCO F5 işlemci, ekran çerçeve oranı açısından daha iyi fakat güncelleme konusu belirsiz. Ayrıca kamerası da S23 FE'den açık ara geride gibi duruyor ve POCO arayüzü güzel değil bence.

Bunlara ek olarak S23 FE daha şık bir cihaz gibi. Kararsızım!

Arkadaşlar ikisi arasında kaldım. S23 FE'yi indirimli alacağım. 256 GB olanı 21.300 TL'ye geliyor.
Poco F5 ise kabaca 18.000 TL.
S23 FE ekran çerçeve oranı açısından kötü. İşlemcisi de Poco F5'in işlemcisinden kötü. Fakat kamera, güncelleme desteği ve arayüz açısından daha iyi.
POCO F5 işlemci, ekran çerçeve oranı açısından daha iyi fakat güncelleme konusu belirsiz. Ayrıca kamerası da S23 FE'den açık ara geride gibi duruyor ve POCO arayüzü güzel değil bence.

Bunlara ek olarak S23 FE daha şık bir cihaz gibi. KARARSIZIM!
Bir de POCO F5 IP53, S23 ise IP68 sertifikasına sahip. Bir kez telefon ile su sorunu yaşadığımdan bu da kafamda soru işareti oluşturuyor.

Bugünlerde herkes aynı cevabı veriyor.
POCO F5 nasıldır diye.
Herkes de otomatig bağlamış gibi aynı cevabı veriyor.
Oyun oynayacaksın F5 yoksa Samsung al diye.
Bütün cevap tornadan çıkmış gibi hep ayni.

Bugünlerde herkes aynı cevabı veriyor.
POCO F5 nasıldır diye.
Herkes de otomatig bağlamış gibi aynı cevabı veriyor.
Oyun oynayacaksın F5 yoksa Samsung al diye.
Bütün cevap tornadan çıkmış gibi hep ayni.
Oyun odaklı kullanım için f5'in alınması, günlük kullanım ve kamera için s23 fe'nin alınması mantıklı olduğu için olmasın?
Yanlış bir şey mi var ben farkında değilim..

Geri
Yukarı