POCO X3 GT MIUI 13 optimizasyon sorunu oluyor mu?

cnlgezgin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba POCO X3 GT almayı düşünüyorum fakat MIUI 13 guncellemesi ile gelen optimizasyon sorunları varmış. Bildiğim kadarıyla X3 GT MIUI 12.5 yüklü geliyor telefonu satın aldıktan sonra internete bağlanmadan kurulumunu yapsam MIUI 12.5 ile kullanabilir miyim? Yoksa Wi-Fi bağlandığım zaman otomatik olarak MIUI 13 guncellemesi yapar mı? Ya da X3 GT yüklü geldiği MIUI 12.5 sürümünde optimizasyon sorunu var mı? Aydınlatırsanız memnun olurum. Yanlışım varsa kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet sorun var. Siz elle güncelliyprdunuz galiba. Ama ayarlardan otomatik yükle ve indir tikini kapatın yeterli.

Şarj konusunda en az 3 saatlik bir azalma var. Wi-Fi ile tam bilmiyorum ama hız düşüklüğü olmaya başladı. Hücresel veri zaten kötü yola düştü. İnterneti su gibi bitiriyor (gerçi o eskiden de öyleydi 🤣)

Güncelleme kalsın 12.5.4 sürümünde. Bende geri dönmeyi düşünüyorum. Vizelerin bitmesini bekliyorum.

Evet sorun var. Siz elle güncelliyprdunuz galiba. Ama ayarlardan otomatik yükle ve indir tikini kapatın yeterli.

Şarj konusunda en az 3 saatlik bir azalma var. Wi-Fi ile tam bilmiyorum ama hız düşüklüğü olmaya başladı. Hücresel veri zaten kötü yola düştü. İnterneti su gibi bitiriyor (gerçi o eskiden de öyleydi 🤣)

Güncelleme kalsın 12.5.4 sürümünde. Bende geri dönmeyi düşünüyorum. Vizelerin bitmesini bekliyorum.

Yüklü gelen 12.5.4 sürümünde bir sorun yok ve stabil bir şekilde kullanabilirim değil mi?

Evet. Ben sorunsuz kullanıyordum.
Anladım telefonu almayı düşünüyorum çok kararsız kalmıştım herkes telefon hakkında kötü yorumlar yapmaya başlayınca bende telefon kaynaklı mı güncelleme kaynaklı mı bir türlü karar veremedim tereddütle kalmıştım yakın zamanda sipariş vereceğim teşekkürler.

Anladım telefonu almayı düşünüyorum çok kararsız kalmıştım herkes telefon hakkında kötü yorumlar yapmaya başlayınca bende telefon kaynaklı mı güncelleme kaynaklı mı bir türlü karar veremedim tereddütle kalmıştım yakın zamanda sipariş vereceğim teşekkürler.

Telefon güzel. Kendim yaklaşık 7 aya yakın kullanıyorum çok memnunum. Ama MIUI 13 ile telefon ekstra zorlanıyor artık. Ya Android 12 fazla geldi ya da ekstra bir hainlik var Xiaomi tarafından. Telefon ısınmazdı oyun oynarken şimdi elimi ısıtacak boyuta geliyor. MIUI 12.5.4 ile çok stabil ve ısınması şarjı her şeyi daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı