Poco X3 MIUI 12 kasma sorunu

hakann3

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu Poco X3 cihazını almaya karar verdim. Telefon ilk geldiği sürüm de MIUI 12 sürümü idi fakat son güncellemeden sonra telefonda bir süre kullandıktan sonra ağırlaşmalar şişmeler meydana gelmeye başladı. Uygulamaları açarken çok sayıda hızla takılmalar meydana geldi. Telefonu resetlediğimde ise düzeliyor. Bu sorunu yaşayan ve yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba?

Merhaba arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu Poco X3 cihazını almaya karar verdim. Telefon ilk geldiği sürüm de MIUI 12 sürümü idi fakat son güncellemeden sonra telefonda bir süre kullandıktan sonra ağırlaşmalar şişmeler meydana gelmeye başladı. Uygulamaları açarken çok sayıda hızla takılmalar meydana geldi. Telefonu resetlediğimde ise düzeliyor. Bu sorunu yaşayan ve yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba?
Hocam bende kullanıyorum ama sıkıntı yaşamadım. İsterseniz ayarlardan temayı varsayılana getirip sola kaydırıp temizleye tıklayın.

Mesela bildirim panelini indirirken de son uygulamaları açarken de anlık hızla takılır şekilde açılıyor çok sorun edilecek bir durum değil ama gözüme çok takılıyor bu durum

Mesela bildirim panelini indirirken de son uygulamaları açarken de anlık hızla takılır şekilde açılıyor çok sorun edilecek bir durum değil ama gözüme çok takılıyor bu durum
Hocam 120 Hz'den 60 Hz'e geçtiğiniz zaman öyle hissediyor olabilir misiniz?

Hayır 60 Hz'de gerçekten hissettiriyor kendini fakat cihazı 120 Hz'de kullanıyorum mesela bildirim panelini aşağıya çektiğinizde 1 saniyede 10 kere takıldığını düşünün o hızda geliyor kücük takılmalar ama 2. kez çektiğimde bildirim panelini düzeliyor
Hocam bir de diğer Redmi Xiaomi telefonlarda birçok kilit ekranı canlı duvar kağıdı özellikleri var iken Poco cihazında sadece temalar ile kişiselleştirebiliyorum başka bir yolu var mı acaba?

Hayır 60 Hz'de gerçekten hissettiriyor kendini fakat cihazı 120 Hz'de kullanıyorum mesela bildirim panelini aşağıya çektiğinizde 1 saniyede 10 kere takıldığını düşünün o hızda geliyor kücük takılmalar ama 2. kez çektiğimde bildirim panelini düzeliyor
Hocam bir de diğer Redmi Xiaomi telefonlarda birçok kilit ekranı canlı duvar kağıdı özellikleri var iken Poco cihazında sadece temalar ile kişiselleştirebiliyorum başka bir yolu var mı acaba?
Bende yeni aldom, Poco X3. Bende de aynı şekilde telofonu açtıktan bir süre sonra ekran arayüz kasılmaya başlıyor, geçişlerde ki akıcılık azalıyor. Nedir çözümü, bulabildiniz mi birşey?

Bende yeni aldom, Poco X3. Bende de aynı şekilde telofonu açtıktan bir süre sonra ekran arayüz kasılmaya başlıyor, geçişlerde ki akıcılık azalıyor. Nedir çözümü, bulabildiniz mi bir şey?
Merhaba henüz bir gün önce Poco X3 NFC cihazı satın aldım. Kullandığım esnada karşılaştığım bir sorun var; ekranda farklı sayfalar arasında yana doğru kaydırırken, uzun mesafede parmağımı çekmediğim sürece diğer sayfaya geçmiyor. Yani küçük hareketler ile sayfalar arasında geçiş yapamıyorum ve bu da telefonu verimli kullanmama engel oluyor. Forumlarda da gördüğüm kadarı ile bu şikayette bulunan ilk kişi ben değilim. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü yeni aldığım cihazdan pişmanlık duymam gerçekten an meselesi.

Bende yeni aldom, POCO X3. Bende de aynı şekilde telofonu açtıktan bir süre sonra ekran arayüz kasılmaya başlıyor, geçişlerde ki akıcılık azalıyor. Nedir çözümü, bulabildiniz mi bir şey?

Merhaba aynı sorundan dolayı bende dert yanıyorum cihazı sıfırladım fakat sadece bir nebze düzeldi aynı kasma akıcılık eksikliği devam ediyor nedenini çözemedim bilen arkadaş var ise yardımcı olursa çok sevinirim

Yeni konular

Geri
Yukarı