POCO X3 NFC alınır mı?

Bütçe
3000
Etiketlediğiniz için sağ olun hocam :)

Hocam animasyonu ara yüzü hoş ama kasıyor. Servisi zaten Allah'a emanet sürekli bir sorun kronik sorunları var kabul de etmiyorlar. Mesela kamerasına toz kaçıyor temizleyip gönderiyorlar. 1 ay olmadan yene aynı sorun sürekli servise veriyorsunuz. 1 ay kullanacaksanız o 1 ayın en az 1 haftasını servisten telefonun gelmesini beklemekle geçiriyorsunuz. Bataryayı su gibi içmesini söylememe gerek bile yok. Kamerası desen zaten ben böyle sinir bozucu bir kamera görmedim. Çok net şık fotoğraflar çekiyor ama renkler çok garip. Samsung Galaxy Note 4 ile bir fotoğraf çektim. Bir de kendi kullandığım Note 9S ile Note 9S renkleri abartacağım, güzel göstereceğim diye sapıtırken. Kaç yıllık Note 4 düzgün bir şekilde çekti. Note 9S çok daha net idi evet çok daha düzgün duruyordu ama renkler çok saçma görünüyordu. MIUI 12'yi 10 dk kullansanız gözle görülür çok basit 5 tane hata bulursunuz ama o hataların biri Realme'nin bir telefonunda olsun anında güncelleme getirirler. Çok yakın arkadaşım diyor aldığım gün 52 tane güncelleme vardı diye.
Note 9S i yakınızda görmek, kısa süreli kullanmak ile uzun süre kullanmak arasında dağlar kadar fark var hocam lütfen bunu bir anlayın.

Bende de 9 Pro var halinden anlıyorum fakat o fiyatta bu kadar F/P telefon yok (işlemci)
Bir de bizim cihazlara garanti bittikten sonra kesinlikle ROM atmak gerekli, yoksa işlemci RAM falan her şeyi sömürüyor MIUI.

Bende de 9 Pro var halinden anlıyorum fakat o fiyatta bu kadar F/P telefon yok (işlemci)
Bir de bizim cihazlara garanti bittikten sonra kesinlikle ROM atmak gerekli, yoksa işlemci RAM falan her şeyi sömürüyor MIUI.

Hocam Realme 7'yi o yüzden öneriyoruz zaten çok yakın performans veriyorlar. Sırf eskiden eski bir MediaTek işlemciden eli yanmış diye Realme 7'ye çöp diyorlar. Türkiye de G95 işlemci kullanan tek telefon Realme 7 bende onu anlatıyorum işte. Ben LG G2 mini kullandım telefon kasıyordu ve ısınıyordu bu çok normal değil mi? Sonuçta çok eski bir telefon ben sırf G2 mini ısındı diye Qualcomm işlemcilere laf atabilir miyim? Hayır ama onlar eski bir MediaTek işlemiye sahip telefon kullandıkları için Realme 7'ye laf atıyorlar G95 12 nm 1 saat PUBG oynadıktan sonra 40 derece gibi bir şey oluyor 732g 8nm 1 saat PUBG oynadıktan sonra 40 derece oluyor.
Hocam bu arada size katılıyorum birkaç sorunu olmasa 9S enfes bir cihaz özellikle yazılımı iyi olsa mükemmel bir cihaz o konuda katılıyorum size sadece Realme 7'ye çöp diyenlere kızıyorum
Buyurun hocam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı