POCO X3 NFC alınır mı?

Bütçe
3000

Control Panel

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
2 ay sonra bir telefon alacağım, 3000 TL bütçem var. Sizce X3 NFC alınır mı? M51 için bütçe artırmaya değer mi? Fazla oyun için kullanacak olmasam da performans önemli. Teşekkürler.

Etiketlediğiniz için sağ olun hocam :)

Kanıt?
Yakınımda Note 9S var ve uzun zaman oldu, hala yağ gibi akıyor. Gayet hoş bir arayüz.

Ekranında Ghost screen sorunu var, 9S bakmanı tavsiye ederim.

Hocam animasyonu ara yüzü hoş ama kasıyor. Servisi zaten Allah'a emanet sürekli bir sorun kronik sorunları var kabul de etmiyorlar. Mesela kamerasına toz kaçıyor temizleyip gönderiyorlar. 1 ay olmadan yene aynı sorun sürekli servise veriyorsunuz. 1 ay kullanacaksanız o 1 ayın en az 1 haftasını servisten telefonun gelmesini beklemekle geçiriyorsunuz. Bataryayı su gibi içmesini söylememe gerek bile yok. Kamerası desen zaten ben böyle sinir bozucu bir kamera görmedim. Çok net şık fotoğraflar çekiyor ama renkler çok garip. Samsung Galaxy Note 4 ile bir fotoğraf çektim. Bir de kendi kullandığım Note 9S ile Note 9S renkleri abartacağım, güzel göstereceğim diye sapıtırken. Kaç yıllık Note 4 düzgün bir şekilde çekti. Note 9S çok daha net idi evet çok daha düzgün duruyordu ama renkler çok saçma görünüyordu. MIUI 12'yi 10 dk kullansanız gözle görülür çok basit 5 tane hata bulursunuz ama o hataların biri Realme'nin bir telefonunda olsun anında güncelleme getirirler. Çok yakın arkadaşım diyor aldığım gün 52 tane güncelleme vardı diye.
Note 9S i yakınızda görmek, kısa süreli kullanmak ile uzun süre kullanmak arasında dağlar kadar fark var hocam lütfen bunu bir anlayın.

Geri
Yukarı