POCO X3 NFC MIUI 13 güncellemesi yapılmalı mı?

Proveit

Kilopat
Daha fazla  
Telefon aylar sonra güncelleme aldı ama performans düşer diye yapmaya çekiniyorum. Güncelleyen arkadaşlar var mı performansından memnun mu?

Telefon aylar sonra güncelleme aldı ama performans düşer diye yapmaya çekiniyorum. Güncelleyen arkadaşlar var mı performansından memnun mu?

POCO X3 NFC Android 12 kasıyor bu konuma göz atabilirsiniz.
Ayrıca şöyle söyleyeyim güncellemeden sonra telefonu kesinlikle sıfırlayın ardından 1-2 hafta boyunca telefonda kasma gibi şeyler oldu bende. Fakat sonradan düzeldi. Şu an gayet memnunum performansından. Sorunuz olursa sorun yanıtlamaya çalışırım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-09-08-23-31-37-065_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2022-09-08-23-31-37-065_com.android.settings.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 97
Kaynak kodları genel olarak hatalı, eğer sorunsuz bir arayüz olsaydı; konu sahibi arkadaş kurulum konusunda tereddüt etmezdi veya siz de cihazınızı sıfırlamak durumunda kalmazdınız.

Ben cihazı performans açışından ve içimin rahat olması için sıfırladım. Telefonu sıfırlamadan önce çok test etmedim. Direk sıfırladım. Ben her yazılım güncellemesinden sonra yaparım bu işlemi. Ben şimdiye kadar MIUI 13'te herhangi bir hataya rastlamadım. Gayet stabil çalışıyor.

POCO X3 NFC Android 12 kasıyor bu konuma göz atabilirsiniz.
Ayrıca şöyle söyleyeyim güncellemeden sonra telefonu kesinlikle sıfırlayın ardından 1-2 hafta boyunca telefonda kasma gibi şeyler oldu bende. Fakat sonradan düzeldi. Şu an gayet memnunum performansından. Sorunuz olursa sorun yanıtlamaya çalışırım.
Şarj ömrü düştü demişsiniz, o sorun düzeldi mi? Ayrıca sıfırlamak istemiyorum telefonu açıkçası çünkü bir sürü fotoğraf ve bilgiler var şu an yedeklemek aşırı zor geliyor. Sıfırlamazsam sorun devam eder mi acaba?

Şarj ömrü düştü demişsiniz, o sorun düzeldi mi? Ayrıca sıfırlamak istemiyorum telefonu açıkçası çünkü bir sürü fotoğraf ve bilgiler var şu an yedeklemek aşırı zor geliyor. Sıfırlamazsam sorun devam eder mi acaba?

Şarj sorunu şu an düzeldi 17.5 saate kadar ekran süresi alabiliyorum 120Hz %60 parlaklıkta. Telefonu sıfırlamadan hiç test etmedim bilmiyorum. O konuda yorum yapamayacağım yani ne yazıkki.

Şarj sorunu şu an düzeldi 17.5 saate kadar ekran süresi alabiliyorum 120Hz %60 parlaklıkta. Telefonu sıfırlamadan hiç test etmedim bilmiyorum. O konuda yorum yapamayacağım yani ne yazıkki.
Teşekkürler hocam şimdilik böyle kullanacağım sanırım bir ara sıfırlar kurarım gibi.

Geri
Yukarı