POCO X3 NFC MIUI 15 güncellemesi alır mı?

kaan27

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır POCO X3 NFC kullanıyorum. Bugün MIUI 14'e güncelledim bir sıkıntı çıkmadı ama ben artık telefondan memnun değilim. Ekranı çok büyük çok cebim yırtıldı. Bel çantası ile telefon taşımak zorunda kalıyorum. Yeni telefon almayı düşünüyorum ama bu telefonunda alacağı son güncellemeye kadar kullanmak istiyorum. MIUI 15 güncellemesi alır mı sizce ve kaç güvenlik güncellemesi alır?

Arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır POCO X3 NFC kullanıyorum. Bugün MIUI 14'e güncelledim bir sıkıntı çıkmadı ama ben artık telefondan memnun değilim. Ekranı çok büyük çok cebim yırtıldı. Bel çantası ile telefon taşımak zorunda kalıyorum. Yeni telefon almayı düşünüyorum ama bu telefonunda alacağı son güncellemeye kadar kullanmak istiyorum. MIUI 15 güncellemesi alır mı sizce ve kaç güvenlik güncellemesi alır?

Almayacak diye biliyorum. Kesin bilgi değil ama.

Yaşadıklarını anlayabiliyorum 🙂 Eski telefonum olur kendisi.

@Umut Nas

Almayacak diye biliyorum. Kesin bilgi değil ama.

Yaşadıklarını anlayabiliyorum 🙂 Eski telefonum olur kendisi.

@Umut Nas
bi daha büyük telefon almam dicem millet telefonu tablet boyutuna çıkarıyo iyice eğer yeni telefon alıcak olursam şuan Samsung Galaxy M13 iyi gibi gözüküyor 6 inç artık en küçük boyut oldu ona da razıyım telefonda günlük sosyal medya kullanımı müzik dinleme hafif oyunlar oynuyorum arada MARVEL SNAP ve Vampire Survivors bu 2 oyun içinde öyle aşırı iyi bi telefona gerek yok

Bir daha büyük telefon almam diyeceğim millet telefonu tablet boyutuna çıkarıyor iyice eğer yeni telefon alacak olursam şu an Samsung Galaxy M13 iyi gibi gözüküyor 6 inç artık en küçük boyut oldu ona da razıyım telefonda günlük sosyal medya kullanımı müzik dinleme hafif oyunlar oynuyorum arada Marvel snap ve vampire survivors bu 2 oyun içinde öyle aşırı iyi bir telefona gerek yok.

Hocam büyük ekran sevmiyorsanız 6.4 veya 6.5 inch ekrana sahip 2.5D panelli modellere bakın. Neredeyse aynı ekran oranını daha küçük bir yapıda verebiliyor.

Hocam büyük ekran sevmiyorsanız 6.4 veya 6.5 inch ekrana sahip 2.5D panelli modellere bakın. Neredeyse aynı ekran oranını daha küçük bir yapıda verebiliyor.

Hocam POCO X3 NFC ekranı zaten 6.67 inç ben her türlü 6.1 inçden fazla büyük ekranlı telefon almam iPhone falan derseniz benim için iPhone seçenek bile değil çünkü iPhone lightning ile şarj oluyor ve lightning USB 2.0 hızında bir port ayrıca benim şu an her şeyim Type-C Huawei bilgisayar, kulaklık FreeBuds SE, klavye MX keys mini, mouse MX Master 3S, telefon POCO X3 Herşeyim Type-C. bakarım bi iphone 18 çıktığında eğer 15 type c ile gelirse iphone 15 alırım 2. el 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı