POCO X3 NFC sorunları gerçek mi?

Ablam işlemcisi ısınmıyor değil mi çok çelişkide kaldım.

Hocam işlemcisinin ısınmasından korkuyorsanız kaç defa söyledim Realme 7 Pro alabilirsiniz Realme 7'den çok daha iyi bir cihaz arttırabiliyorsanız (ki sanırım arttırabiliyorsunuz) Realme 7 Pro sizin için çok daha iyi bir tercih olacaktır.

MediaTek işlemcilere karşı gereksiz bir ön yargı var. Ülkemizde MediaTek Helio G95 işlemcisini kullanan tek telefon Realme 7, önceki MediaTek işlemcilerde sorun yaşamış olmaları Realme 7'de de sorun yaşanacağı anlamına gelmiyor. Realme 7'nin şikayetlerine şikayetvar sitesi üzerinden bakabilirsiniz.

Hocam Snapdragon bir işlemciye sahip Realme 7 Pro yani Realme 7 de 12 nmlik bir işlemci ile bile 730G kullanan POCO X3 ile neredeyse aynı sıcaklıklara ulaşıyorlarsa 720G ile ne olacağını siz düşünün (yani çok az ısınır)
Süper AMOLED bir ekrana sahip.
65W hızlı şarj a sahip.
Stereo bir hoparlöre sahip.
Kamerası kötü evet kamerası önemli ise bunu bırakın direkt reno 4 alın performans olarak aynılar.
Ama bataryadan çok büyük bir beklentiniz varsa M51 daha iyi bir tercih olur.
Neyi arttırılabiliyor?

Parayı 2500 TL'den 3500'e çıkartabiliyorsanız.

Telefonu aldıktan sonra custom rom atmak istediğinizde önünüze bir ton engel çıkıyor. Bunu geçtim telefona Magisk yüklediğinizde kurabileceğiniz modül sayısı işlemciniz MTK olduğundan bir kaç modülle kısıtlı.
Qualcomm işlemcili telefonlarda Magisk ile Wi-Fi bant genişliğinizi 2 kat bile arttırma imkanınız var. İstediğiniz modülü de kurabiliyorsunuz.

Kameraya önem veriyorsanız Samsung Galaxy M51 ama ağır, taşıması zor olan bir cihaz.
Kameraya önem verip şık, hafif bir cihaz istiyorsanız Oppo Reno 4.
65W hızlı şarj ve performansa önem veriyorsanız Realme 7 Pro.

Realme 7 Pro ekranı nasıl Akıcı ve net mi?

Realme 7 Pro ekranı nasıl Akıcı ve net mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Super AMOLED bir ekran kullanıyor, ben 90 Hz, 120 Hz yerine tercih ederim. Batarya tüketimi konusunda çok daha başarılı oluyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı