POCO X3 NFC telefonda SD kartı dahili hafızaya dahil etmek

Enterprise_1071

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mordor
Daha fazla  
Meslek
Mühendis sayılır
Arkadaşlar merhaba. POCO X3 NFC telefona sahibim. Hafıza kartı aldım ve uygulamaları SD karta geçirmek veya SD kartı dahili hafızaya dahil etmek istiyorum. Lakin uygulamaları seçeneğini bulamıyorum. Geliştirici seçeneklerinden her şeyi açtım ama olmuyor. SD kartı dahili hafızaya göre biçimlendirmeye çalıştım ama onu da beceremedim. Yardımcı olabilir misiniz?

Ne yapmamı önerirsiniz peki?

Hocam bu işlerden anlayan bir arkadaşınız, akrabanız veya güvendiğiniz bir telefoncu falan varsa onlara yaptırabilirsiniz ama uyarıyım root atarken bir hata yaparsanız telefonunuzun brick(tuğla yani çalışmaz hale gelme) olma ihtimali var ve root atıktan sonra güncelleme alamazsınız ve garantiniz iptal olur bir de telefonunuzdaki veriler silinir (çünkü telefon resetlenir) root atmadan SD karta uygulama yüklemenin bir yolu yok (benim bildiğim kadarıyla).

Tek çare root atmak. İsterseniz yardımcı olabilirim fakat yeni konu açmanız gerekiyor.

Bir video buldum, root olmadan dahili hafıza gibi göstermeyi sağlıyor. Denemeye değer gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tek çare root atmak. İsterseniz yardımcı olabilirim fakat yeni konu açmanız gerekiyor.

Bir video buldum, root olmadan dahili hafıza gibi göstermeyi sağlıyor. Denemeye değer gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim deneyeceğim. Root nasıl atabilirim ?

Bu işlemi yapmanızı önermem. SD kartınız gereken hızı karşılayamaz ise performans sorunları yaşarsınız. Tavsiyem telefonda yer kaplayan verileri sd karta taşıyın. Bulut depolama kullanın. Root işlemi kolay bir işlem, rehberler yardımıyla yapabilirsiniz.

Bu işlemi yapmanızı önermem. SD kartınız gereken hızı karşılayamaz ise performans sorunları yaşarsınız. Tavsiyem telefonda yer kaplayan verileri sd karta taşıyın. Bulut depolama kullanın. Root işlemi kolay bir işlem, rehberler yardımıyla yapabilirsiniz.
Çok fazla kullanmadığım uygulamaları atmayı düşünüyorum. Önceden heartstone sd karttan oynuyordum samsungta sorun olmuyordu.

Geri
Yukarı