POCO X3 NFC vs 10s

Bütçe ne kadar? Ona göre daha mantıklı bir öneri varsa sunabilirim.

10s daha iyidir hocam.
İkisi arasında X3 NFC daha iyi. Kamera daha iyi, hoparlör daha iyi, NFC'si var, ekranlar 120Hz İPS'e karşı 60Hz Amoled yani kişiye göre değişir. 10s'in özellikle kamera konusunda çok kötü olduğunu ve NFC'sinin falan da olmadığını belirteyim.

Bütçe ne kadar? Ona göre daha mantıklı bir öneri varsa sunabilirim.

İkisi arasında X3 NFC daha iyi. Kamera daha iyi, hoparlör daha iyi, NFC'si var, ekranlar 120Hz IPS'e karşı 60Hz AMOLED yani kişiye göre değişir. 10S'in özellikle kamera konusunda çok kötü olduğunu ve NFC'sinin falan da olmadığını belirteyim.

Hocam X3 NFC uzun bir süre kullandım aldıktan sonra ilk işim 120Hz'den 60Hz'ye düşürmek olmuştu şarjı çok çabuk bitiren bir özellik ayrıca telefonda önbellek sıkıntısı var yani saçma bir şekilde ara sıra önbellek 10GB ve daha fazlasına kadar çıkıyor. Isınma problemide var. Kamerası güzel oyunlarda performansı iyi ama çok fazla oyun oynamadiginizi belirtmişsiniz NFC neredeyse hiç kullanmadım alırken benimde dikkatimi o özellik çekmişti ama aldıktan sonra pek kullanmıyorsunuz. Ben tavsiye etmem ama almak size kalmış 10s de almak istemiyorsanız alternatif cihazlara yönelin derim.

Hocam X3 NFC uzun bir süre kullandım aldıktan sonra ilk işim 120Hz'den 60Hz'ye düşürmek olmuştu şarjı çok çabuk bitiren bir özellik ayrıca telefonda önbellek sıkıntısı var yani saçma bir şekilde ara sıra önbellek 10GB ve daha fazlasına kadar çıkıyor. Isınma problemide var. Kamerası güzel oyunlarda performansı iyi ama çok fazla oyun oynamadiginizi belirtmişsiniz NFC neredeyse hiç kullanmadım alırken benimde dikkatimi o özellik çekmişti ama aldıktan sonra pek kullanmıyorsunuz. Ben tavsiye etmem ama almak size kalmış 10s de almak istemiyorsanız alternatif cihazlara yönelin derim.
10s de çok problemli bir cihaz, birçok konuda şikayetleri var. 9s dışındaki hiçbir S model memnun bırakmadı çoğunluğu.

Çok fazla ısınıyor diyorlar sıkıntı olur mu?

Bu fiyatlara bildiğiniz alternatifler var mı?

Çok fazla ısınıyor diyorlar sıkıntı olur mu?

Bu fiyatlara bildiğiniz alternatifler var mı?
Bütçeniz ne kadar? Poco X3 NFC'nin 64 olanı 6300₺, 128 olanı 8400₺ falan. O yüzden bütçenizi tam olarak anlayamadım. Ama size önerim: Uzun kullanım istiyorsanız 128 GB depolamalı model alın. Bu dönemde 64 GB da yetersiz gelmeye başladı.

Ve Bütçeniz 6000₺ civarıysa benim ikisinden çok daha güvenli olan önerim: Realme 8

Bütçeniz ne kadar? POCO X3 NFC'nin 64 olanı 6300₺, 128 olanı 8400₺ falan. O yüzden bütçenizi tam olarak anlayamadım. Ama size önerim: Uzun kullanım istiyorsanız 128 GB depolamalı model alın. Bu dönemde 64 GB da yetersiz gelmeye başladı.

Ve bütçeniz 6000₺ civarıysa benim ikisinden çok daha güvenli olan önerim: Realme 8

7000 şu anda 32 kullanıyorum bana yetiyor 64'te yeter diye düşünüyorum.

7000 şu anda 32 kullanıyorum bana yetiyor 64'te yeter diye düşünüyorum.
Şu anki 32 ile o zamankiler aynı değil. Sürüm yükseldikçe aynı uygulamaların kapladığı alan da artıyor. Özellikle sistem uygulamaları. Artık sistem uygulamaları o zamanki gibi 5GB kaplamıyor. Şuan yeni nesil bir telefon alacak biri uzun süre kullanacaksa ve özellikle fotoğraf/video da çekiyorsa 128 almasında fayda var.

Ve bu çok sık yapanlar için değil, daha gündelik kullananlar için. Sık yapanlar 256 şansı oldukça onu tercih etmeye çalışmalı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı