POCO X3 Pro 256 GB 8 GB RAM alınır mı?

Peki bu adamın kullandığı telefon A52 değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Samsung Galaxy A52'nin içerisinde Qualcomm Snapdragon 720G bulunuyor, 5G modelinde (yani sizin attığınızda ise) Qualcomm Snapdragon 750G var.

Anladım hocam, bu yok yani ülkede.
60 FPS'de kasmaz zaten, 90 FPS için config atılsa bile tam olarak 90 FPS göremez.

Tamamen oyun ağırlıklı olsaydı zaten Xiaomi POCO X3 Pro önerirdim, yarı yarıya Samsung Galaxy A52 daha iyi olur.

60 FPS'den daha akıcı olacaktır ve kasma olmaz.

Hocam sanırsam A52 alacağım Turkcell'den 4bin TL küsere. Görünüşü falan çok hoş geldi POCO'ya göre.
Samsung Galaxy A52'nin içerisinde Qualcomm Snapdragon 720G bulunuyor, 5G modelinde (yani sizin attığınızda ise) Qualcomm Snapdragon 750G var.

60 FPS'de kasmaz zaten, 90 FPS için Config atılsa bile tam olarak 90 FPS göremez.

Ama hocam bizim ülkede olan A52 de oyun içi ayarlardan orijinal Config'siz 45 FPS ayarını veriyor 60'ı vermiyor.

Hocam PUBG m oyanayan biri misiniz bilmiyorum ama A52 PUBG'de sizce iyi mi?

A52 kullanmıyorum, PUBG'de oynamıyorum maalesef. Test videolarında ne bahsediyorlarsa o kadar. Ama yeni modeller PUBG'de gayet iyi çalışıyorlardı. A52 de iyi çalışır diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı