POCO X3 Pro 256 GB alınır mı?

Aeklink

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Antalya
Özelliklerine göre fiyatı gerçekten uygun. Ancak yazılım sorunları olduğu söyleniyor. Yine de alınır mı?

Ekranı kalitesiz ve kamerası kötü. Yani birazcık çok çok fazla oyun oynayanlara hitap eden bir telefon.

Özelliklerine göre fiyatı gerçekten uygun. Ancak yazılım sorunları olduğu söyleniyor. Yine de alınır mı?

Çok oyun oynuyorsanız alınabilir. Ancak işlemci SD855'in hız aşırtılmış versiyonu olduğu için ısınıyor. Ancak fiyatına göre verdiği performans çok iyi.

Bu telefonu kullanıyorum ve çok memnunum. Fakat hoparlörü son ses açtığında arka kasa biraz titriyor. Tek eksi yanı bu sanırım. Fakat çok fazla ses veriyor iki tane hoparlör olduğu için.

Telefonu kullanıyorum 1 hafta oldu yazılım sorunları var diyen varsa ya cidden çok şanssızdır teknoloji şans işi bir yerde de ya da sorunlu bir telefon almıştır gayet stabil ve kullanışlı bir arayüze ve yazılıma sahip 120Hz ekranı zaten başlı başına harika bir şey bir de MIUI'dan ayrı olarak POCO serisi POCO for MIUI olarak geçiyor yani ikisinin birleşimi gibi bir şey kesinlikle tavsiye derim kalınlık sizi rahatsız etmeyecekse bu fiyat segmentinde asla bu kadar performansa sahip bir telefon bulamazsınız.
Ekranı kalitesiz ve kamerası kötü. Yani birazcık çok çok fazla oyun oynayanlara hitap eden bir telefon.

Ekranı ve kamerası kötü değil ekran IPS LCD tabanlı bir ekran AMOLED performansı veremez ama gayet kaliteli şekilde renkleri veriyor keza kamerada aynı şekilde POCO X3 NFC modelinden daha iyi gece fotoğrafları çekiyor genel anlamda daha iyi neye göre kötü dediniz ekran ve kameraya anlamadım.
Çok oyun oynuyorsanız alınabilir. Ancak işlemci SD855'in hız aşırtılmış versiyonu olduğu için ısınıyor. Ancak fiyatına göre verdiği performans çok iyi.

Isınma sorununu sıvı soğutma ile halletmiş POCO markası telefonda tabii ki de uzun süre en yüksek ayarlarda 2 saat üstünde oynarsanız ısınma olur zaten olmaması saçma olur ama genel anlamda 1 saat 1.5 saatlik oyun oynadığımda pek bir ısınma ile karşılaşmadım gayet iyi bir likit soğutma teknolojisi kullanılmış.

Son düzenleme:
Telefonu kullanıyorum 1 hafta oldu yazılım sorunları var diyen varsa ya cidden çok şanssızdır teknoloji şans işi bir yerde de ya da sorunlu bir telefon almıştır gayet stabil ve kullanışlı bir arayüze ve yazılıma sahip 120Hz ekranı zaten başlı başına harika bir şey bir de MIUI'dan ayrı olarak POCO serisi POCO for MIUI olarak geçiyor yani ikisinin birleşimi gibi bir şey kesinlikle tavsiye derim kalınlık sizi rahatsız etmeyecekse bu fiyat segmentinde asla bu kadar performansa sahip bir telefon bulamazsınız.

Ekranı ve kamerası kötü değil ekran IPS LCD tabanlı bir ekran AMOLED performansı veremez ama gayet kaliteli şekilde renkleri veriyor keza kamerada aynı şekilde POCO X3 NFC modelinden daha iyi gece fotoğrafları çekiyor genel anlamda daha iyi neye göre kötü dediniz ekran ve kameraya anlamadım.

Isınma sorununu sıvı soğutma ile halletmiş POCO markası telefonda tabii ki de uzun süre en yüksek ayarlarda 2 saat üstünde oynarsanız ısınma olur zaten olmaması saçma olur ama genel anlamda 1 saat 1.5 saatlik oyun oynadığımda pek bir ısınma ile karşılaşmadım gayet iyi bir likit soğutma teknolojisi kullanılmış.

Hocam bakın teknik bilgiyi bir kenara bırakıyorum tamam mı sadece mantıkla bile çözülebilecek bir konu bu.

Kullandığı yonga seti Snapdragon 860 değil mi?
Yani aynı fiyata hiçbir telefon markasının koymayı bile düşünemeyeceği bir yonga seti.
Bu yonga setinin yanına sizce kaliteli bir kamera, ekran sunabilirler mi?

Bakın teknik bilgiyi boş verin sadece mantıksal açıdan bir soru sordum.

Telefonu kullanıyorum 1 hafta oldu yazılım sorunları var diyen varsa ya cidden çok şanssızdır, teknoloji şans işi bir yerde de ya da sorunlu bir telefon almıştır. Gayet stabil ve kullanışlı bir arayüze ve yazılıma sahip 120Hz ekranı zaten başlı başına harika bir şey, bir de MIUI'dan ayrı olarak POCO serisi POCO for MIUI olarak geçiyor yani ikisinin birleşimi gibi bir şey, kesinlikle tavsiye derim. Kalınlık sizi rahatsız etmeyecekse bu fiyat segmentinde asla bu kadar performansa sahip bir telefon bulamazsınız.
Yahu yazılımının neresi iyi? Yazılım şans işi falan değil, üretici ne kodladıysa senin aldığın cihaza da o yüklü gelir, değişen bir şey olmaz. Herkeste sorun çıkaracak diye bir şey yok zaten, her yazılımda sorun çıkma ihtimali bulunuyor fakat MIUI'da diğer marklara nazaran çok daha fazla sorun yaşanıyor ve çok büyük ihtimalle yazılımından dolayı olmuş oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Diyelim MIUI ile sorun yaşamadın ama performans olarak da rezalet, arka plan belleği bile tutamıyor. Günlük kullanımda o arka plan belleği tutma rahatlığını farketmemek imkansız gibi bir şey.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

120 Hz'i de belli zaten, tam olarak 120 Hz denebileceğini sanmıyorum.

Isınma sorununu sıvı soğutma ile halletmiş. POCO markası telefonda tabii ki de uzun süre en yüksek ayarlarda 2 saat üstünde oynarsanız ısınma olur zaten, olmaması saçma olur. Ama genel anlamda 1-1.5 saatlik oyun oynadığımda pek bir ısınma ile karşılaşmadım, gayet iyi bir likit soğutma teknolojisi kullanılmış.

O fiyat bandındaki cihazlara nazaran daha fazla ısındığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Dokunmatiği kafayı yiyor çoğu kişide kısa sürede. Kamerası kötü işlemci hız aşırtılmış çok ısınır bir de Yaz'a girdik düşünemiyorum kaç C olur.
Oyun oynamayı seviyorsanız ve kaba tasarımı rahatsız etmiyorsa alınır.

İşlemci hız aşırtılmış çok ısınır yaza girdik düşünemiyorum hocam

Isınması oldukça doğal çünkü HDR 60 FPS hangi telefonda açarsanız ısınır. Hatta bazı telefonlar ilk 5 dakika 60 FPS verdikten sonra fazla ısınacağından performans düşürür. Exynos 990 bunun için canlı örnek diyebilirim. RAM Management sorunu olduğunun farkında ki Xiaomi yeni güncellemelerle düzeltiyor gibi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı